blog dla fanów Radia Maryja
Blog > Komentarze do wpisu
Radio Maryja ujawnia: Żydowska masoneria stoi za blokadą TV Trwam

Sensacyjny zwrot akcji w sprawie koncesji na cyfrowy multipleks dla TV Trwam. Radio Maryja „odkryło” powiązania między szefem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Janem Dworakiem, który nie chce dać zezwolenia dla kanału ojca Rydzyka a Jarosławem Szczepańskim.

Dziennikarze śledczy Radia Maryja odkryli, że Szczepański, który jest ponoć bliskim przyjacielem Dworaka, jest także prezesem organizacji B'nai B'rith, „instytucji, która jest zorganizowana na wzór ruchu wolnomularskiego”. Toruńska rozgłośnia podała tę miażdżącą wiadomość jako pierwszy news w sobotnim południowym serwisie informacyjnym.

Stacja przypomniała, że Szczepański był rzecznikiem Dworaka, gdy ten był szefem TVP. W raporcie o likwidacji Wojskowych Służbach Informacyjnych został przedstawiony jako tajny współpracownik WSI, ale wytoczył sprawię likwidatorowi Macierewiczowi i ją wygrał. Był także szefem biura prasowego Kancelarii Sejmu za marszałkowania Bronisława Komorowskiego.

Radio Maryja poinformowało, powołując się na znawcę savoir vivre’u i masonerii dra Stanisława Krajskiego,  że „powiązanie Dworaka ze Szczepańskim wpisuje się w działania mające na celu atak na Kościół, a co za tym idzie, na decyzję KRRiT” o nieprzyznaniu koncesji Trwamce.

- Widzimy, jakie tu są nitki, które prowadzą do masonerii żydowskiej, z drugiej strony pojawiają się wątki związane z masonerią rytu francuskiego, czyli WSI - ujawnił Krajski.
(RM, sobota 5.01.13, godz. 12.03)

Podejrzewam, że to też masoni stali za przyznaniem koncesji na cyfrowy multipleks stacji Polo TV. Bo wolnomularze lubią pląsać w rytmie Bayer Fulla.

Zobaczcie jak doktor Krajski jedzie o masonach 

poniedziałek, 07 stycznia 2013, glosrydzyka

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: mason, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/01/07 14:33:54
Czytałe artykuł na stronie MR ale szybko zniknął, czyżby Rydzyk sobie przypomniał, że jest masonem rytu francuskiego ??
-
Gość: baranek_boży, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/01/07 15:19:10
Nie doszukuj sie logiki w postępowniu tych po...ów - żałosne wypociny wypranych móżdżków nadają się tylko do spuszczenia z wodą...
-
2013/01/07 15:41:23
Dworak jest powiązany również z masonerią UFO rytu Alfa Centauri, która planuje atak na Kościół w skali kosmicznej :-)))
-
2013/01/07 15:55:00
Ja się na masonach absolutnie nie znam, cyrklem posługiwałam się dawno, dawno temu kreśląc okręgi różniste, fartuszek owszem mam, ale kuchenny, więcej żadnych atrybutów masońskich nie posiadam. Ale jak czytam na ichnim forum takie wpisy, jak ten:

"Oto fragment Listu Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do Bnai Brith, instytucji, która wg RM jest zorganizowana na wzór ruchu wolnomularskiego, odtworzonej w Warszawie, 9 września 2007 roku, który odczytała jego minister, Ewa Junczyk-Ziiomecka:
Panie i Panowie,
Blisko 70 lat temu w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności Bnai Brith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia i wprowadzenia w błąd, oraz zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji Bnai Brith. Dlatego to powinno być rozważane, jako symboliczny gest, że ja teraz jestem tutaj przed wami jako reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i wasza organizacje, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce () Mam również nadzieje, wbrew faktom, ze prawo waszej organizacji przygotuje >>uwiecznienie<>Nasz udręczony świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przekonaniem, ze wszyscy z nas stworzeni na podobieństwo Boże, posiadają nieprzemożną godność i wartość. Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrowieniu świata, poprzez promowanie duchowych i moralnych wartości, opartych na naszej wierze. Powinniśmy stać się coraz bardziej przekonani poprzez ułożenie naszej owocnej współpracy<<"."

czy:
mulier pisze:

"Musimy mówić o wszystkich działaniach decydentów. Nawet jeśli to dotyczy ś.p. Prezydenta i może jakoś kwestionować jego zasługi dla Polski. Nie wszystkie posunięcia będą zrozumiałe (ja mam kilka takich znaków zapytania). [...] Ja jeszcze wzięłam na siebie takie zadanie, aby spróbować obudzić przynajmniej jednego uśpionego Polaka."

czy:

NSZ-ZJ pisze:

"szokujace powitanie JUNCZYK-ZIOMECKIEJ ale jak widać nawet wpuszczenie tej niebezpiecznej dla świata i człowieka że nie wspomne o POLSCE bandy złoczyńców na powrót do naszego kraju nie uchroniło Go (śp.prezydenta) od smierci/.przewrotność-chytrość,przebiegłość
WŁAŚNIE PAN GRZEGORZ BRAUN JEST SCIGANY ZARZUTAMI PROKURATORSKIMI KTÓRE SĄ KURIOZALNO-ŚMIESZNE,A JAK WIADOMO ON TEZ UŚWIADAMIA NAM CO TO JEST BNAL-BRTH WSZYSCY BRONIMY PANA GRZEGORZA BRAUNA"

to jedyne co przychodzi mi do głowy, to poradzić panu Krajskiemu, aby udał się na Wawel i zgodnie z patriotycznym obyczajem przynależnym tylko Wolakom pobuczał i pogwizdał nad grobem prezydenta wszechczasów.

I na koniec clou tych wszystkich "mądrości":

"Moim zdaniem wypominanie prezydentowi Ś P Lechowi Kaczyńskiemu po śmierci tego nie ukrywajmy bardzo niedobrego posunięcia jest nie na miejscu. Prezydent jest już na Boskim Sądzie i sam Bóg Sędzia Wieczny będzie go sądził."
-
2013/01/07 16:01:09
Majace swinskiego ryja radio ma- ryja dalej ryje.
-
2013/01/07 16:05:40
od: monitoring Radia Maryja
Śledczy sprawdzą wypowiedź o. Rydzyka?
www.rp.pl/artykul/793961,967431-Sledczy-sprawdza-wypowiedz-o--Rydzyka-.html
-
Gość: wlek, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/01/07 16:06:20
Jest oczywistą oczywistością, że za tymi wszystkimi knowaniami przeciw Kościołowi stoją masoni, Żydzi, socjaliści i cykliści. Dzisiaj mamy tak, że kiedy otworzysz telewizornię, to wyskakuje z niej albo mason, albo Żyd, albo socjalista, albo cyklista. Kiedy telewizja będzie polska i nasza, to za każdym razem wyskoczy z niej Ojciec Rydzyk, niech imię jego będzie błogosławione.
-
Gość: Bonbon, *.static.chello.nl
2013/01/07 16:40:17
Gdzie produkuja takich doktorow?
Narobilo sie tych uczelni, wyraznie ilosc nie przechodzi w jakosc.

Jutro sie okaze. Na razie 1: 0 dla Dworaka.
Czekam na placz i zgrzytanie zebow w naszej ukochanej rozglosni...:-)
-
Gość: Emerson, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/01/07 17:21:52
Rydzyk podobno kocha żydówkę Marię i jej syna Jezusa. Ale żyjących Żydów nienawidzi. Jak można tak wybiórczo obdarzać Żydów milością.
-
2013/01/07 17:23:14
Masoneria dąży do stworzenia rządu światowego w którym to oni zasiedli by na najwyższych stanowiskach. Aby do tego doszło muszą zniszczyć wiarę,kulturę i tożsamość narodową państw! dla tego też tak zaciekle walczą z Kościołem Katolickim który te wartości pielęgnuje! W Polsce widać to najlepiej na przykładzie Radia Maryja i tv.Trwam gdzie media te nauczające słowem Bożym miłości do bliźniego,bezinteresowności czy patriotyzmu non stop atakowane są przez masonerię żydowską powiązaną ze światem władzy i różnymi grupami interesów!
Dla tego nie możemy im pozwolić zawładnąć naszym umysłem ani naszym krajem! trzeba tępić te plugawe szczury aż zdechną co do ostatniej sztuki!!!
-
2013/01/07 17:44:18
Myslalem że dla odmiany
-
2013/01/07 17:44:37
helicobacter rydzoli atakuje,bierzcie witaminy,moze nie jest za pozno.
-
2013/01/07 17:46:10
Świadek A.G. (67 l.) - zabrana na przesłuchanie w noc po śmierci męża. Świadek L.K. (82 l.) - wozili go po mieście, aż stracił orientację [FRAGMENTY ZEZNAŃ]

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13155829,_Skojarzenia_z_przesluchaniami_w_czasach_stalinowskich__.html#MT

Myślę, że cytat pravita (poprawione błędy) jest tu jak najbardziej na miejscu.
"Dlatego nie możemy im pozwolić zawładnąć naszym umysłem ani naszym krajem! Trzeba tępić te plugawe szczury aż zdechną co do ostatniej sztuki!!!"

-
2013/01/07 17:51:01
Myslalem że dla odmiany odkryją spisek kosmitów i krasnoludków a tu znowu ta sama stara zdarta płyta...
-
Gość: baranek_boży, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/01/07 17:56:08
sra-vitku - rząd światowy to już w średniowieczu chciała zaprowadzić watykańska (wtedy jeszcze rzymska) mafia, kiedy uzurpowała sobie przywilej wyłączności mianowania cesarzy i królów.
Na szczęście od czasów Reformacji z czarną okupacją walczy się coraz skuteczniej - oby do owocnego końca :)
-
2013/01/07 18:04:36

Szalom
Provitek parę wpisów temu płakusiał, że radzyjko i jego wyznacy niesłusznie atakowani są jakąś "maczugą antysemityzmu", którym to ponoć straśnie się brzydzą. Ciekawe jak to się ma, do tego zdania:
"...trzeba tępić te plugawe szczury aż zdechną co do ostatniej sztuki!!!"
-
Gość: Emerson, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/01/07 18:21:29
pra-vit
Oni stworzą ten rząd nawet przy Waszym sprzeciwie. Jesteś tylko nikim, więc nie pouczaj innych. Przeznaczenia nie zmienisz. Bedzie tak jak ma byc. A Twoje jęki nikogo nie interesuja.
-
Gość: 68jurek, *.centertel.pl
2013/01/07 18:21:49
Wolę najgorszą odmianę masonerii niż zakłamanych pedofili z k.k lub rydzykowych satanistów.
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/01/07 18:26:46
sra-vit: "muszą zniszczyć wiarę,kulturę i tożsamość narodową państw"

Wcale nie musimy. Z chęcią weźmiemy z kultury i nawet z odpowiednio zreformowanej obrzędowości chrześcijańskiej wszystko to co niegłupie. Stowarzyszenie "Fides et Ratio" chciałoby aby rozum służył wierze i w dodatku tylko jednej wierze! - jest to żądanie utopijne.
Z video dra Staszka Krajskiego : "Pytanie czego my chcemy?..."
Staszek jak zwykle dramatyzuje. Ludzie pragną jak w każdej epoce czegoś nowego i leszego.
-
Gość: pszontacz, *.net-com.net.pl
2013/01/07 18:34:45
Chcąc przygadac pra-vitkowi nie mówcie ze jest jak Rydzyk czy Kaczyński albo inny Antek
Pra-vit to Tusk tego blogu ,
jest jak Owsiak albo co gorsza prof.Bartoszewski ... Albo żona min,Sikorskiego
...no teraz sie wkurzy.....
-
Gość: pszontacz, *.net-com.net.pl
2013/01/07 18:36:37
Warto przeczytać (polecam antysemitom)
www.nie.com.pl/index.php/jedynka/02-2013/#more-1483
-
2013/01/07 18:38:03
Celem masonerii jest władza. Finanse są narzędziem do jej zdobycia. Metody mające służyć zmianie zastanego świata zostały ujęte w ustaleniach wielkiego zjazdu wielkich lóż Wielkiego Wschodu, który odbył się w 1922 r. w Genewie. Należą do nich: popieranie ruchu sekciarskiego (na początku XX w. na świecie działało około tysiąca sekt, teraz jest ich 200 tys., a zdaniem niektórych nawet 300 tys.); popieranie organizacji wolnomyślicielskich, będących źródłami haseł zmieniających tradycyjne oblicze nauki oraz struktury społecznej; popieranie organizacji teozoficznych (ezoterycznych, utajnionych); zwalczanie szkoły religijnej (walka o przejęcie władzy duchowej nad człowiekiem); dążenie do rozdziału Kościoła od państwa; dążenie do wprowadzenia rozwodów i ślubów cywilnych (uderzenie w rodzinę jako najważniejszy bastion utrzymania tradycyjnych wartości).
www.naszdziennik.pl/wp/15324,loze-masonskie-a-polska.html
-
2013/01/07 18:47:29
@Robert
"Przywalenie ci paragrafem potraktuje jako jednorazowa przyjemnosc."
Donosicielstwo to ten @Robert ma już we krwi! Pozostałości komusze z minionego ustroju...
-
Gość: baranek_boży, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/01/07 19:17:42
sra-vitku, raz jeszcze powtórzę:
Rząd światowy to już w średniowieczu chciała zaprowadzić watykańska (wtedy jeszcze rzymska) mafia, kiedy uzurpowała sobie przywilej wyłączności mianowania cesarzy i królów.
Na szczęście od czasów Reformacji z czarną okupacją walczy się coraz skuteczniej - oby do owocnego końca :)
A ruchy masońskie akurat nie tyle chciały (i chcą) rządzić, ale służyły i służą wspieraniu przedsiębiorczości, nauki i świeckiego światopoglądu. A utajnić się musiały w czasach inkwizycyjnego terroru, który rozpętała wasza zbrodnicza organizacja. I tyle.
Włóż sra-vitku głowę do muszli i spuść wodę - może to schłodzi twoje przegrzane dwa zwoje.
-
2013/01/07 19:47:27
Będę banalna ze stwierdzeniem, że nic tak bloga nie ożywia jak pracowity troll. Dolewa oliwy do ognia, reguluje ciśnienie, a nawet wspomaga perystaltykę.:-)
Dzięki Ci pra-vitku!
Natomiast jako długoletnia masonka rytu innuickiego muszę stwierdzić, ze Twe wiadomości nijak się mają do rzeczywistości. Toć my już od dość dawna rządzimy! Nie światem oczywiście, ale tą jego częścią opanowaną dotychczas przez wiarę żydowską i jej późniejsze odłamy - Europę, obie Ameryki i kawałki Afryki oraz Azji.
Muszę więc ze smutkiem stwierdzić, że Twe ostrzeżenia są jakby nieco spóźnione - już po herbacie!
Jeżeli nie wierzysz, przejedź się do jakiegokolwiek większego ZOO i uważnie przyjrzyj się białym niedźwiedziom. Jak pod pozorem zwykłej zabawy i baraszkowania po cichu wydają dyspozycje - zwłaszcza są drażliwe w sprawie rozwodów i małżeństw jednopłciowych. Ale i eutanazja to ich szatański pomysł.
To by było na tyle z masońsko - innuickiej krainy.
Następne meldunki przy kolejnym przypływie natchnienia (sterowanego przez wolne media) naszego trolla.
-
2013/01/07 20:37:56
@outsider44
"Jeżeli nie wierzysz, przejedź się do jakiegokolwiek większego ZOO i uważnie przyjrzyj się białym niedźwiedziom. Jak pod pozorem zwykłej zabawy i baraszkowania po cichu wydają dyspozycje"
Bardzo trafne spostrzeżenie! weźmy takie bajki dla dzieci z telewizji mętnego nurtu? Nie dziewczynki i chłopcy są bohaterami w nich ale zwierzęta które mają cechy ludzi i zachowują się jak ludzie! i na pewno nie chodzi w nich żeby nauczyć dzieci kochać te zwierzątka! chodzi o co innego, te bajki skierowane są do żydowskich dzieci, że My (goje) to zwierzęta bo gąski malują swoje usta szminką, noszą fajne ciuszki,niedźwiadki jeżdżą fajnymi samochodzikami itp a rodzina przykładowo, myszek to typowa rodzina tylko mama myszka mówi do synka, chłopczyku!
Obudźcie się! nie widzicie podwójnego przekazu w tych żydo-masońskich mediach co robią i co chcą osiągnąć!
-
2013/01/07 20:49:26
Aa,no i oczywiście nie chodziło mi o to że zwierzęta coś knują w ZOO! tylko do czego są wykorzystywane przez żydo-masonów!!!
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/01/07 20:55:46
@pra-vit
Skąd u Ciebie wziął się dziś tak niebywały odlot?...

A jak w "niemętnych" mediach przedstawia się problem gay-bi-les-trans?

-
Gość: baranek_boży, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/01/07 21:07:04
Odlot ? mając mizerne dwa zwoje pod ciemieniem odlecieć się nie da :)))

sra-vitek to taki upośledzony magnetofonik, który ochrypłym głosikiem odtwarza okruszki "mądrości" ojczulka przekręciarza i jego przydupasów.
-
Gość: , *.as43234.net
2013/01/07 21:27:16
W czasie trwania konkursu dotyczącego wolnych miejsc na multipleksie cyfrowym nie dojdzie do spotkania KRRiT ze stroną kościelną.

www.radiomaryja.pl/informacje/krrit-nie-chce-rozmawiac-ze-strona-koscielna/
-
2013/01/07 21:54:30
@pra-vit, przyjacielu, Ty masz ostatnio tak piękny odlot, że zaczynam Cię lubić! To o wykorzystywaniu zwierzątek w bajkach przez żydo-masonów jest naprawdę super :-)) Ja faktycznie nie widzę tam podwójnego przekazu, ale jestem ciekaw, co choćby te Pingwiny robią i chcą osiągnąć. Dawaj pra-vit szczegóły :-))
-
Gość: pojeboj, *.dyn.optonline.net
2013/01/07 22:10:11
Jako Mason.Zyd,cyklista,murarz -dekarz z przyjemnoscia strzele w pysk moim obrzezanym kutasikiem Rydzola i jego wyznawcow.Shalom
-
Gość: joni, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/01/07 22:18:40
Serce się kraje i coś tam staje gdy Krajski głosi swoje ambaje.
Choć z masonami mi nie po drodze, jam Żyd jest szczery. Na polskiej drodze
Nikomu krzywdy, nikomu stresu, po co więc Krajski uczy moresu?
Jedzie po równo: zły jest Kaczyński, zły Dziwisz, może i ucho świńskie?
Zła przeszłość, przyszłość też nieróżowa... No cóż, wszak mamy dziś wolność słowa.
Tylko zastanów się Krajski, Bracie - jaki interes wy w tym temacie
macie?...
-
2013/01/07 23:28:56

Jezu !
Niech pravit sobie obejrzy "Pingwiny z Madagaskaru" . Najbardziej zażydzony jest tam chyba Kowalski , bo nazwisko go zdradza ... A właściwie jacyś nowi bracia Grimm mogliby dla pravita napisać jakieś nowe bajeczki ... Na przykład :
O żydobabie i czterdziestu chasydach .
O czerwonym jarmułku .
O pejsatej Gąsce .
No i oczywiście :
Żydówka szachrajka .
Pan Hilary , żydzi kradną okulary .
Calineczka z Tel-Awiwu ...
... i inne takie ...
Przecież target na takie sprawy jest ogromny w Polsce . Wystarczy poczytać Zadry , kataryny i wejść sobie na niezależną ...

----------
-
2013/01/08 00:58:56
było? nie było? błogosławione dekle kanalizacyjne

:))
-
2013/01/08 01:45:55
"Trwamka"! Jak to pieszczotliwie brzmi! Ojciec redaktor chyba jest jej ukrytym wielbicielem.
-
Gość: Robert, 101.114.99.*
2013/01/08 03:25:32
@pra-vit
Trzeba byc kompletnym zerem, zeby uzywac jezyka typu "wykonczyc te szczury" w stosunku do ludzi. Budzisz u mnie skrajne obrzydzenie. Opowiedz nam wiecej o sobie. Lejesz swojego psa za co popadnie? Onanizujesz sie podczas sluchania felietonow JR Nowaka? Pobilbys czlowieka za bluznierstwo?
Kto cie tak skrzywdzil, ze nosisz w sobie tyle nienawisci?
-
Gość: beatka sycowska, *.dyn.optonline.net
2013/01/08 04:59:53
pravit to taki rydzykowy zioberek albo kaminski.taka qrwa bez skropulow
-
2013/01/08 08:29:45
Generalnie nie oglądam telewizji, ani mętnej, ani przejrzystej - więc ostatnie co pamiętam - to okropne japońskie pseudobajki generowane komputerowo. Już wolę zwierzaczki, nawet uszminkowane!
A co do kreciej (Ach - krtek!) roboty, to zdaje się już jakiś katolicki biskup pisywał o zającu, którego dyskusje w czasie ucieczki przed psami już w szkole budziły moje wątpliwości. Teraz wreszcie rozumiem - mason to był jak (za przeproszeniem) byk! I chciał wziąć świat za mordę. Tak, przykłady tej (ciągle o zwierzątkach) kreciej roboty masonów rytu katolickiego mamy ciągle przed oczętami. Ale i anglikanie nie są lepsi - dlaczego mają bajki/wierszyki "matki gęsi" a nie "matki pomywaczki" chociażby?
Mam nadzieję, że Ojciec Doktor Dyrektor Rektor odkręci tę całą historię. Przy jego przebogatej wiedzy może nawet zadziała wstecz i znikną "zwierzęce" wierszydła błądzącym (niemal mętnych) biskupów?
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/01/08 09:56:59
W mniejszych miejscowościach nie ma lepszej okazji do zadumy i rozrywki niż telewizja.
Uczciwie płacę za odkodowanie i oglądam francuski Canal+, który jest chyba najsolidniejszym blokiem tv na świecie. Canal+ należy do Vivendi. Rothschild posiada wyłącznie 0,51% akcji Vivendi. Tymczasem Krajski mówi co innego. Komu wierzyć? Nawet gdyby Canal+ należał do Rotszyldów, to co w tym złego? Lepiej żeby należał do ojca inkasenta?... Natychmiast "podziękowałbym" i odłączył Canal+
-
Gość: PK, *.scansafe.net
2013/01/08 10:27:24
Nie wiem czy zauważyliście, ale pra-vitek popisał się przy okazji poprzedniego tematu, ortograficzną hiperpoprawnością. Napisał coś w stylu "przekaż swoim mocodawcą" - tfu, prawdziwy polak katolik niegodzien popełniać błędów typowych dla niedouka z gimnazjum. Albo mu lekarz tabletki zmienił, albo tym razem dyżur przy klawiaturze miał jakiś nieuk ;)
-
Gość: 68jurek, *.centertel.pl
2013/01/08 10:44:43
Każdy wpis srającego vitaminą utwierdza mnie w przekonaniu, że powinniśmy wypowiedzieć konkordat.
-
2013/01/08 11:27:15
"Najlepszym agentem jest taki, którego nikt nie podejrzewa, że jest agentem" (Stanisław Krajski). Z tego by wynikało, że najlepszym agentem jest ...Stanisław Krajski.
-
2013/01/08 12:41:41
I to by było na tyle, jak mawiał Stanisławski.
(Napisałam byle co - byle zająć mój ulubiony czterdziesty i czwarty):-)))
-
2013/01/08 13:28:22
Cała Polska się wstydzi, w sejmie są żydzi!!
-
2013/01/08 18:57:43
Combat18 - powiem Ci straszną prawdę. Żydzi w Polsce mieszkali drobne 700 lat i praktycznie są wszędzie!!! Nie uciekniesz od nich - przynajmniej od ćwierćżydów czy ósmaków. Najlepszy numer (był nawet taki film) byłby, gdybyś nagle się dowiedział, że sam jesteś w jakiejś części Żydem! A to nie jest niemożliwe! Możeś nawet całkiem żydek? Popytaj Ty może mamusi albo tatusia. No, chyba, że wolisz żyć w błogiej niewiedzy.
-
2013/06/21 19:38:18
Zamiast gorączkować się i bluzgać trzeba przez chwilę zastanowić się - a może ta druga strona ma rację? Można zajrzeć do historii poczytać różne opracowania, rozglądnąć się, zadać sobie pytanie - dlaczego komuś przeszkadza kościół katolicki który na terenie Polski jest od 1000 lat, dlaczego atakuje się to co ma do powiedzenia - że przypomina nie zabijaj, nie kradnij, nie kłam, bądź uczciwy, że rodzina jest miejscem gdzie człowiek może być szczęśliwy. Moim zdanie człowiekiem który przestrzega tych zasad, trudno manipulować a przecież masonom chodzi o stworzenie nowego ładu i nowego człowieka. Jaki to nowy ład można sobie obejrzeć w filmie "Cristiada" który oparty jest na autentycznych wydarzeniach. Panowie zacznijcie wreszcie analizować na chłodno.
-
2013/06/21 19:38:36
Zamiast gorączkować się i bluzgać trzeba przez chwilę zastanowić się - a może ta druga strona ma rację? Można zajrzeć do historii poczytać różne opracowania, rozglądnąć się, zadać sobie pytanie - dlaczego komuś przeszkadza kościół katolicki który na terenie Polski jest od 1000 lat, dlaczego atakuje się to co ma do powiedzenia - że przypomina nie zabijaj, nie kradnij, nie kłam, bądź uczciwy, że rodzina jest miejscem gdzie człowiek może być szczęśliwy. Moim zdanie człowiekiem który przestrzega tych zasad, trudno manipulować a przecież masonom chodzi o stworzenie nowego ładu i nowego człowieka. Jaki to nowy ład można sobie obejrzeć w filmie "Cristiada" który oparty jest na autentycznych wydarzeniach. Panowie zacznijcie wreszcie analizować na chłodno.