blog dla fanów Radia Maryja
Blog > Komentarze do wpisu
Radio Maryja: audycja tylko dla młodzieży i ... poseł Kempy

Piątkowy wieczór w Radiu Maryja to czas dla młodzieży. Program prowadzi redemptorysta lub inny duchowny, w studio goszczą młodzi ludzie, do stacji mogą dzwonić słuchacze - pod warunkiem, że są w młodzieńczym wieku. Dorośli oraz starsi tym razem nie są wpuszczani na antenę.

Nie inaczej było w piątek 17 grudnia. Ojciec Piotr Andrukiewicz gościł u uczniów szkoły katolickiej w Mariówce, rozmawiano o bożonarodzeniowych tradycjach.

- Słuchajcie, no czas, żebyśmy dopuścili do głosu jeszcze naszych słuchaczy - powiedział w pewnym momencie ojciec Piotr i podał numer telefonu. - Dlaczego chcemy, żebyście do nas zadzwonili - mówię do wszystkich młodych słuchaczy Radia Maryja - bo wiem że starsi też by chcieli, bo mają większe doświadczenie w mówieniu o tradycjach. Ale przepraszamy bardzo i prosimy jednak, aby telefonowali młodzi słuchacze. Zapraszamy bardzo serdecznie młodych żeby opowiedzieli o tym, jakie oni pielęgnują tradycje.
(RM, piątek 17.12.10, godz. 23.01)

Po tak dobitnym zaproszeniu w zaimprowizowanym studio rozległ się brzęk telefonu.
- Jest telefon już, bardzo prosimy - ucieszył ojciec Piotr.
- Halo halooo. Szczęść Boże!  - odezwał się głos kobiety, bynajmniej nie w młodzieńczym wieku.
- Szczęść Boże. Prosiliśmy młodzież o telefony - oznajmił karcąco o. Piotr.
- ... witam księdza Piotra, witam serdecznie młodzież - ciągnęła niezrażona niewiasta.
- Prosiliśmy o telefony od młodzieży - przerwał jej znów redemptorysta.
- No zgadza się, ja trochę starsza młodzież, księże Piotrze - odpowiedziała słuchaczka. Po czym się przedstawiła: - Kłania się poseł Beata Kempa. Chciałam was bardzo serdecznie pozdrowić...
- Kto kto kto!? - ożywił się ojciec Piotr.
- ... z wielką radością przypominam sobie te tradycje ...
- Ojej! Pani minister! - uradował się ojciec Piotr, który w końcu zorientował się, że ma do czynienia z posłanką PiS. I momentalnie zapomniał, że dzwonić mogą tylko młodzi.
(RM, piątek 17.12.10, godz. 23.04)

PS: Dziękuję Janowi Kowalskiemu za informację o występie posłanki.

środa, 29 grudnia 2010, glosrydzyka

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2010/12/29 11:06:55
Może uznał, że Poseł Beata Kępa jest młodzieżą, a w zasadzie zdziecinniałą słuchaczką?
-
Gość: o_mateusz_fraszka, *.wtvk.pl
2010/12/29 11:20:19
Zupelnie nie na temat, ale dotyczy także religii, wiec pisze. NA ONET-cie jest artykuł incydent w Cash - Landrum, o tragedii ludzi w USA po kontakcie z UFO.

strefatajemnic.onet.pl/forum/forum.html?discId=10498761&threadId=79365216&AppID=367#forum:MSwzNjcsOCw3OTM2NTIxNiwyMDMxNTAxNTksMTA0OTg3NjEsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==


Już od dawna władze, w tym polskie, przyjęły koncepcje ukrywania i osmieszania tzw zjawiska UFO. Dużo takich przypadków miało i ma miejsce w wojsku. Dopiero teraz mozna o tym pisac. W Nieznanym Świecie był opis wydarzenia na poligonie k. Wałcza. Przyjechał tam nawet wtedy (lat 60-te) gen. Bordziłowski. Jakkolwiek klasyfikowac polskie media, mają one jedną częśc wspólną. Zarówno GW, jak i N Dziennik, o także NIE Urbana, wszystkie zgodnie stosują tą samą praktykę: Ośmieszanei tego zjawiska. Stąd, też, znane przykłady artykułów np. w GW pod hasłem "po piątym piwie zobaczył UFO". Sprawa jest b. prosta. Wystarczy pojechać do Wylatowa, Żabna czy Krzyżownicy, wszytkie te miejscowości k. Mogilna (Mogilno jest na pn-wsch od Gniezna). To nie będzie łatwo namówić kogoś do rozmów, po tylu artykułach ośmieszająch, ludzie nie mają na to ochoty. W Polsce, póki ten kwartalnik istniał, b. rzetelne artykuły z tych okolic drukowało czasopismo UFO, teraz trochę pisze się w NEXUS'ie. A w tych okolicach były rzeczy, o których lepiej nawet nie myśleć, np. zabijanie zwierząt (polska wersja Chacuracumby (nie jestem pewien, że tak to się pisze), okno do innych wyumiarów, gdy kobieta zobaczyła prostokąt o dł. 200x100 m z którego wyłaniała się dziwna postac, czy podróż rodziny bodaj z Żabna FIATEM 126p, obserwowana przez spodek, zakonczona roztrojem nerwowym. Jeżeli ktoś chciałby przeczytać co sie przydarzyło pewnemu Francuzowi w Australii to jest książka MISJA

www.thiaoouba.com/misja.pdf

Dużo jest tam o tym, w jaki sposób znacznei wyżej stojące cywilizacje wprowadziły na ziemię Jezusa. Na str 160 tej ksiązki jest rysunek JCh w grobowcu, tak jak to pamięta ten Francuz

Problem z UFO to nie tylko strach władz przed wywołaniem paniki (vide słuchowisko radiowe Wojna Światów O. Welsa, które doprowadzilo dośmierci wielu ludzi w NY) ale powtarzające sie doniesienie np. tzw. KONTAKTOWCÓW o tym, że religia katolicka (także i inne) zostały stworzona przez te cywilizacje stojące miliony lat przed nami. Ktoś mowi: uwięrze, ale ujawnijcie się, dlaczego, jeżeli są tacy mądrzy, nie pokazują się, nie powiedzą jak rozwiązać problemy na ziemi. Odpowiedź jest prosta: A czy pierwiotniak zastanawia się nad tym, dlaczego cywilizacja ludzka się mu nie ujawnia i pomaga w przeżyciu. Różnica między naszą cywilizacją i kosmiczną jest taka jak miedzy cywilizacja pierwiotniaków a ludzi.

Dla koscioła UFO to problem. Wg tzw. kontaktowców rózwniez biblia zostałą stworzona przez znacznie bardziej rozwiniętą cywilizację.
-
Gość: o_mateusz_fraszka, *.wtvk.pl
2010/12/29 11:22:08
Przepraszam to odniesienie u gory jest do mojego wpisu. Artykuł jest w
strefatajemnic.onet.pl/ufo/incydent-cash-landrum,1,4092338,artykul.html
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2010/12/29 11:36:33
Janowi Kowalskiemu? ha ha ha :-)
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 11:40:08
-
Gość: izarys, 178.73.63.*
2010/12/29 11:43:01
Tom
No co ty? To przecież nie o nim, to o innych, on żyje z pensji i z tacą nie lata, pochówków nie urządza,on jest zakonnik, a nie klecha.
-
Gość: izarys, 178.73.63.*
2010/12/29 11:45:16
Paw
"Janowi Kowalskiemu? ha ha ha :-) "

Nie rozumiem, skąd ten drwiący, katolicki chichot? Czy to wypada?
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2010/12/29 11:56:42
Nie wiem czy wypada, ale mnie ten pseudonim rozbawił, co zrobić.

ps. Mam wielki szacunek do Michalika, nie od dziś zresztą.
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 12:08:51
właśnie, więcej szacunku do największego państwa w Europie :)

ostatnio rożni Kowalscy się już burzyli ze każdy mówi "przeciętny Kowalski".
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 12:11:14
pierwszy komentarz ujmuje w kilku słowach całą idee kapłaństwa:
"
hydrograf
On wzywa do zaprzeczenia kapłaństwu. Bycie kapłanem to nic innego jak bycie pośrednikiem między wiernym a bogiem. Pośrednikiem zostaje się po to by zarabiać - bo po co innego jest pośrednik? "
-
2010/12/29 12:14:35
Oooooo, Paw mówi ! Ha, ha, ha :))))))

@Paw

Co Ci się nie podoba z "pseudonimem" ?
Bo przecież, chyba nie podważasz autentyczności przytoczonego przez red. nagrania ?
-
2010/12/29 12:18:30
Aha, tak dla wyjaśnienia młodzieży - Beata Kempa rocznik 1966. Czyli ma 44 lata. No to rzeczywiście młodzież. :)
TAKIE RZECZY TYLKO W RADIU MARYJA
-
Gość: j.krolicki, *.dslextreme.com
2010/12/29 12:19:12
Zgadzam sie z komentarzem "milosnika UFO". cos tam musi byc w tej przestrzeni i to cos przewaznie terroryzuje szlachte zagrodowa (wiesniakow).

U mnie na wsi (niedaleko Krakowa) tez byl falszywy alarm.
Bylo to tak: na wiosne soltys zrobil niespodziewanie wiejskie zebranie i mowi:
- Chlopy, jest powazna sprawa. Wracam z gminy gdzie sie dowiedzialem ze w okolicy naszej wsi wylodowalo UFO.
Po tych slowach na sali bylo wielkie poruszenie i kilku co bardziej krzepkich parobkow chcialo biegnac po klonice ale soltys ich uspokoil.
- Chlopy, mam polecenie z gminy zeby zachowac spokoj i tego tam UFO nie denerwowac i nie leciec od razu z widlami i siekierami. Musimy zachowac ostroznosc i dowiedziec co oni tutaj chca.
Na sali sie uspokoilo i ktorys ze starszych gospodarzy zapytal,
- A jak oni wygladaja?
- W gminie mi powiedzieli ze sa male, zielone i maja takie duze wywalone oczy.
Po zakonczonym zebraniu chlopi poszli pod sklep napic sie wodki i powoli rozeszli sie do swoich zagrod.
Na drugi dzien Jozek Mroczek bronowal za potokiem i widzi pod lasem siedzi taki maly, zielony, podobny do czlowieka, i ma wywalone oczy. Podchodzi do niego ostroznie i mowi,
- Witam, ja jestem Jozek Mroczek i ja tutaj bronuje pod kartofle.
- A ja jestem lesniczy i ja tutaj sram.
To byl falszywy alarm ale my tutaj jestesmy ostrozni i czuwamy
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2010/12/29 12:24:03
"ogrodnic" - Bynajmniej, wszystko mi się podoba, nawet ten pseudonim.

Oczywiście, że nie neguję, choć osobiście nie słyszałem, ale czasami zdarza się, że prowadzący jednak zezwolą wypowiedzieć się komuś starszemu w tej audycji.
-
2010/12/29 12:40:20
Kiedyś RM podawało graniczny wiek dla członków Młodzieżowych Kół Przyjaciół RM, który wynosi 35 lat (taki sam jak kiedyś w ZSMP), ale przecież 44 lata to też bardzo młody wiek, wręcz cielęcy, przynajmniej w niektórych przypadkach.
Wiele audycji dla młodzieży to perełki. Słuchałem tej audycji, ale nie pisałem do p. Jacka, bo nie pomyślałem, że nie słucha tak zachwycających programów. Jak zwykle ciekawy był skład dzwoniącej młodzieży:
młodzi: Kempa, członek młodzieżowej rady Zgierza - bardzo niewyraźnie mówiący, znajoma zgromadzonych z Mariówki, 19-letni słuchacz uczący się na UKSW, ministrant z 15-letnim stażem (to nie wiem czy jeszcze młody) - kolejny z niewyraźną wymową, wręcz bełkoczący;
niezbyt młodzi: dwie byłe uczennice szkół w Mariówce z lat 30-tych i 40-tych.
W sumie 5:2 dla młodych ciałem lub duchem, bardzo dobry wynik jak na te audycje. A na koniec o. Andrukiewicz ogłosił atrakcje: audycja dla młodzieży nadawana z Kalisza 7 I, spotkanie sylwerstrowe w Toruniu (może ktoś z was się wybierze?), wyjazd do Częstochowy 28 V. Jeżeli w takiej sytuacji młodzież gremialne nie udaje się do Kalisza, Torunia i Częstochowy to chyba jest sterowana przez masonów i cyklistów.
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 13:00:03
jak na średni wiek słuchacza to 44 lata jest "młodzieńczym wiekiem"

a co tam Kempa miała ciekawego do powiedzenia? tradycyjne świąteczne "to wszystko wina tego Tuska"?
-
Gość: adam, *.dynamic.gprs.plus.pl
2010/12/29 13:16:37
nie rozumie odpowiedzcie Kępa to UFO? i czy Tusk jest winny za tą zime ? TAK JAKOŚ MÓWILI W UKOCHANYM RADIU M może to tylko szepty szatana tadzia nie wiem odpowiedzcie
-
Gość: Saskia, *.adsl.inetia.pl
2010/12/29 13:30:13
Cytuję: "Gość: izarys, 178.73.63.9*
2010/12/27 21:59:52
Głupi Saskio, w dupie za przeproszeniem byłeś i gó....wno widziałeś. Co Ty wiesz o Słonimskim?
Słonimski opowiadał się za ideą Polski wielokulturowej i tolerancyjnej, opartej na zasadach wolności i równości... i gdyby dane mu było żyć w czasach współczesnych to dopiero miałby używanie z Rydzyka i takich miernot i ciemniaków i szmaciaków jak ty."


No proszę, kolejna z wypranym mózgiem faszystowska dewota przekonana o swojej wyjątkowości, przynależności do nowej rasy panów, nieomylnych nadludzi dzięki codziennemu czytaniu lewackiej biblii, czyli "Głosu Cadyka". Pewnie dlatego do mnie ma pretensje, że Słonimski cytował Dunikowskiego w nawiązaniu do postkomuszych wazeliniarzy typu Friszke.

A na dodatek Izarys, ten obłudny totalitarysta o mentalności nazisty pieprzy mi bezczelnie o wielokulturowości, tolerancji, wolności i równości, gdy jednocześnie na każdym kroku odmawia prawa do wypowiedzi, czy wręcz istnienia ludziom inaczej myślącym, na których codziennie pluje jadem skrajnej nienawiści niczym nadludzie Hitlera na Żydów.

Niedobrze się robi gdy człowiek ma do czynienia z tak bezmyślnym zaprogramowanym tłumokiem pozbawionym odrobiny własnych refleksji. Oświeconym tłukiem którego historia niczego nie nauczyła, natomiast "GW" Michnika i Hołuba "wszystkiego". Naprawdę, jak łatwo manipulować takimi "oświeconymi" durniami.
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 13:46:10
Saskia, post bez żyda to post zmarnowany, prawda?
-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2010/12/29 13:54:50

K(l)empa jest zwykłą oszustką - podobnie zresztą - jak i pozostali "profesorowie" Radyja - Nowak i inni - nazywający się na wyrost różnymi tytułami - obleśni bywalcy toruńskiego szamba...
... udało się ustalić, że Beata Kępa nie powinna tytułować się jako prawnik, której taki tytuł nie przysługuje. Skończyła bowiem ona administracje na Uniwersytecie Wrocławskim, a nie prawo administracyjne. Uzyskała w ten sposób tytuł magistra ADMINISTRACJI, a nie PRAWA.

www.wprost.pl/ar/183619/Beata-Kempa-twierdzi-ze-jest-prawnikiem/

-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2010/12/29 14:01:31

@Paw
Puk, puk "Paw" - jesteś, bo mam do Ciebie następne, ciekawe pytanie. Jesteś już gotowy na następną dyskusję?

-
Gość: znudzony, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/12/29 14:03:08
@ Saskia

Nie psuj powietrza swą osoba !!!
Pewnie nikogo tu nie interesuja twe wypociny miernoto , idż smrodzić swa schizą na frondę , tam takich jak ty popaprańców znajdziesz multum . Bedziesz pływał z nimi jak g...no w toitoju
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 14:06:07
tak to już jest w tej pisowskiej gawiedzi. wszyscy zakompleksieni, w życiu mało osiągnęli to dodają sobie splendoru wymyślonymi tytułami i działaniami. Tylko kmiot domaga się szacunku innych, ludzi z klasa ten szacunek po prostu maja i nie potrzeba im wymyślonych tytułów

sam wielki Jarosław "pan premier" chlapnął kiedyś nieostrożnie w wywiadzie ze w szkole był tak cienki ze jedyną drogą zawodową była dla niego polityka. Takie mamy "elyty rzondzonce"
-
Gość: pike, *.toya.net.pl
2010/12/29 14:09:13
hahaha w tym wątku też zamierzałem zacytować popisy katola rydzykowca sasskii tym śmieszniejsze że wyzywa ludzi od faszystów... ale .... sam się zacytował :)

franco pinochet mussollini hitler salazar - wszystko faszyści katoliccy, a ta mała wesz próbuje oddzielić faszyzm od swojej matki - kościoła rzymsko-katolickiego... i rzymski totalitaryzm od katolickiego totalitaryzmu.

po owocach was poznamy :)
-
Gość: kociewiak, *.internetdsl.tpnet.pl
2010/12/29 14:09:52
...hallloo..? tu Judasz potrzebuje pomocy finansowej,moze macie cos do roboty????
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 14:13:15
Ostatnia wieczerza, Jezus wchodzi do pomieszczenia, rozgląda się i widzi stół uginający się pod ciężarem jedzenia, mnóstwo alkoholi różnych gatunków itd... Jednym słowem-na bogato. Pyta się apostołów:
-Skąd wy wzięliście pieniądze na to wszystko?
-Ponoć Judasz coś sprzedał...
-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2010/12/29 14:36:27
Wdzięczność cystersów.

Aresztowany pełnomocnik Kościoła zarabiał na nadzorze nad inwestycjami krakowskich zakonników. 20 tys. zł miesięcznie plus 11 proc. wartości każdej faktury za prace wykonane w klasztorze. - Pieniądze były wypłacane, nawet jeśli nic się tam nie robiło - mówi były prezes Żywieckich SA

Więcej... wyborcza.pl/1,75478,8878193,Wdziecznosc_cystersow.html#ixzz19VWfP2TK
-
Gość: gost, *.adsl.inetia.pl
2010/12/29 14:41:19
Zesrać się chciał bo usłyszał ulubiona posłankę, ciekawe jakby zadzwoniła n.p.: pani Kluzik-Rostkowska to czy też mogłaby powiedzieć swoje ?
-
Gość: Saskia, *.adsl.inetia.pl
2010/12/29 14:46:20
Cytuję:

Gość: tom, dslb-088-077-081-155.pools.arcor-ip.net
Saskia, post bez Rydzyka to post zmarnowany, prawda?

2010/12/29 13:46:10
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 15:12:45
chciałaś napisać coś mądrego a wyszło jak zwykle

ale może nie zauważyłaś ze jesteś na blogu poświęconym Rydzykowi, ?
-
Gość: Saskia, *.adsl.inetia.pl
2010/12/29 15:28:27
Cytuję:

Gość: tom, dslb-088-077-081-155.pools.arcor-ip.net
chciałaś napisać coś mądrego a wyszło jak zwykle

ale może nie zauważyłaś ze jesteś na blogu redakcyjnym "Żydowskiej gazety dla Polaków", ?
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 15:35:47
nie zauważyłem, mają to gdzieś w statucie napisane czy pierdzielisz żeby pierdzielić?
jeśli tak to wbij sobie do główki ze lepiej milczeć i być uznawanym za głupka niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości

z koszernym pozdrowieniem
tom
-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2010/12/29 15:45:13

Saskia, czy możesz usiąść na doope nie nie zabierać głosu - bo tracisz wielką okazję by siedzieć cicho...

-
2010/12/29 16:26:24
Witam Was Kochane Oszołomy, Niech będzie pochwalony i w ogóle...
Świnta, świnta i po świntach, a ja tego no, swoją opowieścią wigilijną Was raczyć postanowiłem.
Poszedłem do spowiedzi świntej w Wigilię - myślę sobie, że nie zdążę nagrzeszyć do Pasterki, ale chciałem szczerze z księdzem jakowymś mądrym porozmawiać, grzeszność swoją zrucić trochi na jego barki, słowa jakiegoś usłyszeć, otuchę w duszę moją grzeszną wlewającego, pokutę zadaną zacnie odprawić, a tu na młokosa jakiegoś synem moim być mogącym synem mnie nazywającym natrafiłem - mojej grzeszności grzesznej pojąć nie będącym w stanie już po minucie w deskę pukać zaczął, pokuty nie zadawszy. Oj, takiej spowiedzi w życiu swojem długiem nie doznałem...
Potem na Pasterkę o północy z rodziną swoją poszedłem, i było to chiba najdziwniejsza Pasterka, jaką w życie swojem długiem przeżyłem, ludzi było mniej, niż na przeciętnej sumie w niedzielę, organista chiba już po kielichu był, bo fałszował okrutnie, a ksiądz proboszcz tyż chiba, bo cóś krótkie kazanie miał, a plótł trzy po trzy.
Z absmakiem okrutnem do domu wróciwszy absmak kiełbasą szwagra wyrobu zagłuszyć spróbowawszy jeszcze większego absmaka doznałem, bo nie udała się ta kiełbasa szwagrowi mojemu, że aż pół litra wódki wypić musiałem, ażeby absmaki doznane jakoś zagłuszyć.
A w 1 dzień świąt do szwagra w odwiedziny na wieś się wybraliśmy, a tam atmosfera bardzo katolicka świętami okraszona, ojciec z synem wałkoniem się pożarli, prawie że do mordobicia jawnego a katolickiego by nie doszło, gdybym ja z zięciuniem swym ich nie rozdzielił. Jedynie pies ich, owczarek młody Reksiem zwany prawie że ludzkim głosem do mnie zaszczekał, psim wzrokiem swym prawie że po ludzku na mnie spojrzał. Czem prędzej stamtąd po katolicku czmychaliśmy, niczem diabeł od święconej wody, ale powróciwszy małżonka ma na zięciunia krzywo spojrzała, bo ten po katolicku córkę naszą pierworodną, małżonkę swoją przyszłą po łapach zdzielił, bo mu groch z kapustą przepieprzyła. I tak nastał 2 dzień świąt, po śniadaniu świątecznem z grochu z kapustą przepieprzonego tudzież z kiełbasy szwagra wyrobu bardzo nieudanego się składającego do kościoła się udaliśmy, po katolicku mszę świntą nawiedzić. A ksiądz proboszcz chiba jeszcze bardziej po wielu kielichach wrażenie sprawiając, jeszcze bardziej trzy po trzy farmazony jerychońskie plótł był, że duszę moją katofaszystowską mroki piekielne najszły, że jak to, azaliż Bóg nie narodził się tem razem ponownie, azaliż Dzieciątko Jezus nie rozświetliło ten padół łez pełen radość przynosząc? Na spacer długi w mróz i śnieżną zawieruchę pójść postanowiłem, żeby choć trochi od katolickości swej katofaszystowskiej uciec, przestrzeni wolnej zaznać. Idę i idę, już mrok zapadał, za mieściną swoją już będąc światełko w oddali migocące skroś śnieżnych tumanów zoczyłem. Patrzę, a w jakieś ruderze opuszczonej grupka bezdomnych meneli przy ognisku siedzi, ale i odświętnie jakoś, szmatka na skrzynce położona, na obśrupanych talerzykach pieczeń jakaś nieokreślona, chleb, nawet sianko było, a na twarzach płomieniami ogniska rozświetlonych radość jakowaś nieodgadniona, niczem na obrazach świntych Caravaggia przedstawionych wzrok mój przykuła.
Podejszłem do nich, a oni mnie niczem brata swojego przyjęli, do kubka obśrupanego bimbru naleli, pieczenią nieokreśloną poczęstowali. I tak przy ognisku siedząc, po kolejnym kubku bimbru iluminacja mnie nawiedziła, radość jakowaś nieodgadniona twarz mą rozświetliła, mroki piekielne przegoniła. Od katolickości swej katofaszystowskiej uwolniony, działaniem bimbru tego no, subtylizowany do domu wróciłem. A tam już dzieci nasze się żegnają, do studiów swych, pracy swojej wracają. I znowuż z małżonką swoją same zostaliśmy, ach, jakiż spokój, znowu przy dobrym winku po pracowitym dniu operę jakąś sobie będziemy mogli obejrzeć i wysłuchać, od czasu do czasu poprzekomarzać się politicznie, kto większym draniem jest, Tusk czy Kaczyński, ach życie piękne jest...
-
2010/12/29 16:32:09
@pavec

Ambicje masz widzę kolego literackie.... ale predyspozycji niestety wcale;)
-
Gość: o_mateusz_fraszka, *.wtvk.pl
2010/12/29 16:40:41
Pavec
Nie chce mi się tego czytać, bo za długie, ale jak chcesz "nauczać", ponoć jesteś księdzem, to może tak beż pseudo-góralskiego dialektu.
-
2010/12/29 16:44:23
Kto słucha Radia Maryja ten o tym wie że nieraz Ojcowie dopuszczają ludzi starszych do "głosu" w trakcie trwania audycji "Czas Wzrastania" o ile mają coś ciekawego do powiedzenia a że pani posłanka Beata Kępa jest bardzo zasłużona dla Polski i "zna życie" jak to mówią młodzi to co w tym takiego dziwnego że Ojciec prowadzący pozwolił Jej zostać na antenie i podzielić się swoimi doświadczeniami na temat Bożonarodzeniowych tradycji jakie wyniosła z domu.
Tak że znowu wiele szumu o nic na tym blogu!!!
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/29 16:47:40

Please ludziska , omijajcie Saskię !
To chyba Blizna , albo nieudolny jego uczeń ...
Nie podkręcajmy już drania , bo od jego pisaniny
pejsy nam wyrosną ...
To ostatnie gówno , bez argumentów , za to ze
znajomością Łaciny kuchennej ...

Ave !

:-)))
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 16:49:41
a czym to się pani Kempa tak strasznie zasłużyła dla Polski?
-
2010/12/29 16:56:55
Pani Kępa bardzo dużo robi w kierunku wyjaśnienia zamachu na pana Prezydenta Kaczyńskiego,broni suwerenności Polski i Polaków,nie dopuszcza do rozkradania majątku jaki jeszcze został w Polsce,walczy o godne życie od poczęcia człowieka aż do śmierci,przykłady można mnożyć ale nie mam czasu i chęci żeby Was o tym przekonywać i uświadamiać proste rzeczy które każdy normalny prawdziwy Polak widzi i wie!!!
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2010/12/29 16:59:11
Rozniosła cwaniaka Sekułę w pył! I pomyśleć tylko, że kiedyś ów Jegomość bywał gościem w naszym Radio (i Telewizji też) ...

"avigal" - dokładnie, pozdr.
-
Gość: Saskia, *.devs.futuro.pl
2010/12/29 17:01:34
c.d.

Cytuję: "Gość: izarys, 178.73.63.9*
2010/12/27 21:59:52
Głupi Saskio, w dupie za przeproszeniem byłeś i gó....wno widziałeś. Co Ty wiesz o Słonimskim?
Słonimski opowiadał się za ideą Polski wielokulturowej i tolerancyjnej, opartej na zasadach wolności i równości... i gdyby dane mu było żyć w czasach współczesnych to dopiero miałby używanie z Rydzyka i takich miernot i ciemniaków i szmaciaków jak ty."


Mając media w łapach (gdy RM - 1,9% słuchalności), wmówisz jak Goebbels (minister oświecenia publicznego) takim jak Izarys wszystko co tylko zechcesz, a taki spragniony pochwał idiota, zakompleksiony ćwok, we wszystko bezrefleksyjnie uwierzy.

Dlatego tak łatwo rządzić idiotami. Wystarczy tylko wywołać w nich przekonanie, że to co im wciskasz do tych durnych łbów przez 24h/dobę, to są niby ich własne przemyślenia, a niedowartościowany i zakompleksiony motłoch natychmiast łyknie każde gówno, byleby ładnie i modnie podane.

A wystarczy okrasić dowolny kit choćby tylko przymiotnikami typu: oświecony, nowoczesny, tolerancyjny, europejski, gejowski itp, a natychmiast nawiedzone dewoty doznają zbiorowego orgazmu, bo te slogany przecież są dla nich przepustką do "nowoczesności", "europejskości" a tym samym niby dowodem na ich nadludzką wyjątkowość tak odróżniającą ich od opluwanych na każdym kroku podludzi.
-
2010/12/29 17:05:13
A Wy ile dajecie ksiądzowi jak przychodzi do Was "po kolędzie" :)
Ja oczywiście gamonia nie przyjmuje!
www.mmkielce.eu/artykul/koleda-ile-dac-ksiedzu-w-kopercie-265394.html
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 17:07:54
to ze "prawdziwi Polacy" widza rożne rzeczy to ja wiem. i na tym poprzestańmy nie wdajac sie w szczegóły.

btw kto to jest Kępa? może faktycznie w przeciwieństwie do Kempy coś dla Polski robi?
czyś kolejny "prawdziwy Polak - analfabeta"?

-
2010/12/29 17:16:32
Przepraszam za pomyłkę ale widzę że dobrze Wiecie o kogo chodzi. A tak na marginesie to Prawdziwego Polaka nie poznaje się jak mówi i czy robi błędy podczas pisania lecz to co robi dla Kraju i ludzi mieszkających w nim a do takich zaliczam czcigodnego o.Rydzyka i panią Kempe
-
2010/12/29 17:20:12
1. Kempa ministrem? W czyim rządzie? Przecież Kaczyński już nie jest premierem. O. Andrukiewiczu, pobudka! Gdyby była obecnie misterem to wyłącznie ds. nieistotnych. Może pełnić ten urząd społecznie, dożywotnio :D.

2. Wiek Kempy jest faktycznie młodzieńczy w porównaniu do reszty wojsk Rydzyka. To jest celowe działanie, jak specjalne zamordowanie ;). Ktoś mi to powiedział, ale nie zdradzę kto. Rydzyk odmładza swoje zastępy. Babcie 70, 80 letnie są młodsze i pieniądze normalnie wydane na leki mogą przeznaczyć na "dziełka i dzieła przy radiu wyrosłe" ;).

3. Tak Rydzyk ujada na poprawność polityczną, a widać ją również w jego stacji. Ojciec prowadzący dopóki nie wiedział z kim ma do czynienia to próbował ją wyrzucić z anteny. Gdyby był uczciwy to wytłumaczyłby Kempie, że to jest audycja dla młodzieży i ma zadzwonić później / w inny dzień. Widać że w RM też są równi i równiejsi.

-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 17:22:02
czcigodny ojciec Rydzyk kiwał polskie państwo szmuglując bez podatku auta z rajchu i wywożąc dewizy. jeśli to + podkopywanie autorytetu urzędu prezydenta i premiera ma być wykładnią patriotyzmu to ja dziękuję
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2010/12/29 17:23:25
No ... i jeździł Maybachem ... ;-)
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 17:38:13
niech jeździ czym chce ten skromny zakonnik. najważniejsze ze wpoił sobie pierwszą zasadę biznesu - że pierwszy melon trzeba ukraść
-
Gość: Saskia, *.devs.futuro.pl
2010/12/29 17:52:21
"Gość: Paw., 159.147.246.94.ip4.artcom.pl
No ... i jeździł Maybachem ... ;-)"


Musiał jeździć Maybachem bo tak podawał "Głos cadyka"

Gdyby "Głos cadyka" napisał, że jeździ promem kosmicznym to ci wyprani z mózgów bezrefleksyjni dewoci i bez mydła by uwierzyli w taki idiotyzm, wyjąc z oburzenia i rwąc kłaki z oświeconych łbów przez kolejnych kilka lat.

Jak to łatwo manipulować idiotami mając dominujące media w łapach. Kretyn wszystko łyknie, tylko musisz takiego nieuka odpowiednio podbełtać, by ciągle czuł się nieskazitelnym nadczłowiekiem nowej ery i rasy.
-
Gość: izarys, 178.73.63.*
2010/12/29 17:52:51
Pani Kempa odbiega co prawda od średniej wieku rydzykowej gwardii, co nie znaczy, że nie ma na głowie moherowego beretu. Ma i ta moherowa beretka na jej głowie dobrze się trzyma i bynajmniej nie ze względu na wyjątkowy kształt głowy czcigodnej posłanki, tylko raczej przez wzgląd na to, co się w głowie pani Kempy mieści.
To była sprawa pierwsza, a druga to to, że nie ma nic bardziej śmiesznego, niż minoderyjna baba po czterdziestce cała w lansadach umizgająca się do faceta, a szczególnie do faceta w sukience i odwrotnie, bo przecież księżulo też o mało jajka nie zniósł, jak się zorientował z kim prowadzi konwersację o piernikach.
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 17:58:24
Saskia, ta niezdrowa fascynacja Żydami i rasą panów jest zastanawiająca.

czy to wpływ pana Premiera? --- dyktatura4rp.blogspot.com/2010/12/rodem-z-reichu.html#comments
-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2010/12/29 18:19:00

Belgijski ksiądz przyznał się do molestowania seksualnego dzieci. Zarzuty pojawiły się podczas kampanii, której celem było zgłoszenie kandydatury tego duchownego do Pokojowej Nagrody Nobla za jego walkę z wpływami globalizacji na kraje rozwijające się.

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8882320,Belgia__ksiadz_przyznal__ze_molestowal_chlopca.html

-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/29 18:25:00

..."Gdyby "Głos cadyka" napisał, że jeździ promem kosmicznym to ci wyprani z mózgów bezrefleksyjni dewoci i bez mydła by uwierzyli w taki idiotyzm, wyjąc z oburzenia i rwąc kłaki z oświeconych łbów przez kolejnych kilka lat.

Jak to łatwo manipulować idiotami mając dominujące media w łapach. Kretyn wszystko łyknie, tylko musisz takiego nieuka odpowiednio podbełtać, by ciągle czuł się nieskazitelnym nadczłowiekiem nowej ery i rasy. ""
.........
Właściwie nie ma co komentować ...
Pełno błędów , ubliżeń i małolackich zagrań , które w powijakach
deprecjonują całe " przesłanie " wpisu ...
Ale ...
Pochylmy się na chwilę nad tym zjawiskiem !
Bo cóż ono oznacza ?
Ni mniej , ni więcej , że postaci o umysłowości neandertalczyka
uważają za stosowne sponiewierać w szambie wszystkich innych ,
którzy nie zgadzają się z ich pomysłami na życie ...
Bardzo proste , bezbolesne , a co najważniejsze - bez konsekwencji !
Iloraz inteligencji , w granicach 90. punktów - może upoważniać do
wszystkiego , prawie !
Możemy być , mianowicie , Bóstwem Intelektu , nie zastanawiając
się czy tak naprawdę jest !
Widzimy to - co widzieć chcemy !
Słyszymy tylko niektóre media ..
Ale , najważniejsze - w co Wierzymy !
A w co ?
Saskia , na pewno , zgubiła gdzieś kompas wskazujący Przyzwoitość !
Bluźnić , spotwarzać , poniewierać - to jego katechizm !
Brzydota , szpetota pomyślunku , zapamiętana nienawiść , złość ,
wrodzony konformizm , który głupoty podpowiada i ta jaskrawa
niechęć do wszystkiego , co inne się okazuje !!
Rozumiem zapamiętanie !
Każdemu się zdarza , bo ludźmi jedynie jesteśmy ... Ale ...
Ja z Saskią mógłbym żyć na tej Planecie , bo pojmuję jej
różnorodność !
On - ze mną - w żadnym wypadku !!
Czyżby dlatego nakazywali zakaz aborcji , by nie umniejszać
swoich szeregów ?
Kit im w oko !!!
Przesłanie ponadczasowe : " Żyj i daj żyć innym " zamienili
na : " Żyj i bądź koniecznie takim , jakimi my pozostajemy " ...

No to co ?
Ateistycznego browara z lodówki wyciągnę chyba ....

Obi - Wan taugcht you well !

:-)))))
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 18:25:01
nasłane przez lewackich żydów bachory uwiodły wspaniałego kapłana. swołocz!
-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2010/12/29 18:25:06

Wakacje pod krzyżem? Niebawem w Toruniu.

Kopernik, planetarium i pierniki mogą już nie wystarczyć, by przyciągnąć turystów do Torunia. Czy wkrótce zjedziemy rurą z aquaparku wprost do konfesjonału?

turystyka.gazeta.pl/Turystyka/1,81989,8880450,Wakacje_pod_krzyzem__Niebawem_w_Toruniu.html

-
Gość: daro, *.dynamic.gprs.plus.pl
2010/12/29 18:26:26
Pani Kempa wyraźnie spodobała się radyju ale także i wielu innym oburzonym, także i mi, poprzez bardzo dobrą pracę i dokopywanie się do prawdy np. w komisji sejmowej wyjaśniającej aferę hazardową, mimo wielokrotnych prób tuszowania i zamiatania pod dywan przez PO, nie dała się urobić w komisji, i mocno trzymała się, tego czego opozycja powinna się trzymać, dobrych pytań i słusznych wniosków.
Bo te niektóre skorumpowane POmośki (miro, zbycho, rycho) którzy mają majątki na Florydzie i nie tylko, już tak poczuły się bezkarne że robiły lewe interesy jak popadło, przyszedł najwyższy czas by zostać rozliczonym z lewizny, by dostać mocno po łapach, a Kempa lała ostro,mocno i często, i dobrze, i bardzo dobrze, o to chodziło, to mi się bardzo podobało, liczyłem wcześniej w tej sprawie na przyzwoitość i zdecydowane działanie Pana Tuska, ale się zawiodłem.
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/29 18:34:59

Co do Pani Kempy - tylko trzy zdania :
Musi chyba niedowartościowaną się czuć skoro skomli i
zabiega , za każdą cenę o głos w RM ...
Jej bałwochwalstwo - w stosunku do Rydzyka i swego
prezesa - aż nadto jest widoczne ...
Gdzie ta Pani ma pojęcie o granicy swojej śmieszności ?


Oni , w ogóle , zatracili się i swoje psyche oddali do lombardu ....

:-)
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 18:37:15
granie bulteriera w jednej szopce zwanej żartobliwie komisja to chyba całokształt jej zasług dla prawdziwej Polski? Wróbel tez bryluje chamstwem - czy to stawia obie te posłanki w panteonie zasłużonych?
-
Gość: o_mateusz_fraszka, *.wtvk.pl
2010/12/29 18:49:13
Akurat w tej chwili sa chyba Rozmowy Niedokończone na TV TRWAM. GOściem jest p. prof dr hab. Mirosław Piotrowski. Postanowilem zobaczyć w internecie czym zajmuje się pan profesor.

No i BINGO. Ten facet to h-----------r (już nie będę uzywał tego mocnego okreslenia ale każdy moze sie domyslić). No cóż, to dużo mówi o tej teklewizji i tej szkole, bo MP jest nie tylko profesorem historii na KUL-u ale wykładowcą w WSKSiM.

temat jest przedstawiony w:
lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,8854165,Europosel_PiS_pozwal_historyka_za_krytyke_swojej_ksiazki.html

Chodzi o to, ze MR napisał książkę "Narodowe Siły Zbrojne na Lubelszczyźnie 1944 - 1947". Miała ona mu umozliwiś otrzymanie profesora belwederskiego.

Książka okazała się KOMPROMITACJĄ. MR przepisał wiele bibliogramów z opracownia SB, rojącego się od błędów. MR wcale NIE ZWERYFIKOWAŁ tych bzdur. Najciekawsze jest to, że MP wystąpił NA DROGĘ SĄDOWĄ przeciw autorowi druzgocącej recenzji. TEGO JESZCZE NIE BYŁO. Normalnie odpowiada się na recenzję na piśmie o ten PSEUDOnaukowiec, zamiast tego występuje do sądu.


cytat a artykułu
Prof. Andrzej Paczkowski z Instytutu Studiów Politycznych PAN: - To niesmaczne i absurdalne, niezgodne ze standardami naszego środowiska. Znam pracę prof. Mirosława Piotrowskiego. Pisałem jej recenzję w postępowaniu dotyczącym przyznania mu tytułu profesora. Była negatywna. To przeciętna książka, przyczynkarska, niepokazująca kontekstu, w jakiej działały oddziały NSZ. Od kandydata na profesora oczekuje się zdecydowanie więcej.-
Gość: daro, *.dynamic.gprs.plus.pl
2010/12/29 18:53:15
@ tom
"to chyba całokształt jej zasług dla prawdziwej Polski? "

nie lepiej grać bulteriera w szopce na komisji niż nabijać w sejmie kasę dla kasyna u rycha ?
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/29 19:00:58

Albo inna rzecz :

Dlaczego non stop słyszymy takie hasła :
" lewactwo , żydostwo , masoneria , idiotyzm .. "
Czy , gdyby spytać autora tych rzeczowników o
ich znaczenie - to odpowiedziałby coś do rzeczy ?
Ależ tak , jak najbardziej !
On wie , że powyższe słowa oznaczają zło , z którym
musi walczyć koniecznie ! Ble , ble - być lewakiem !
To wszystko , co pojmuje ...
A po co mu wiedza gruntowniejsza w tym temacie ?
Po nic !
Miałby się bawić w definicje i rozumowo patrzeć na
sens słów ?
Nigdy !
Wystarczy , że czuje , że ww określenia - to obelgi
- i tego się trzyma !
Na zastanowienie i refleksję przyjdzie czas później
- po śmierci - gdy na harfach zapitalać raczył będzie ...

... albo w kotłowni będzie winien smołę podgrzewać ...

Co bardziej prawdopodobne !

:-)))
-
2010/12/29 19:24:06
Tak, tak jak na standardy radzyja Kempa to młodzież. Pamiętacie jak pędziwiatr Nowak (70 l) wyzywał na antenie Bartoszewskiego od starych dziadów którym demencja dokucza ? Przecie przy Nowaku taka młódka jak Kempa to jak zawsze (jeszcze) dziewica...

A z innej beczki:
www.tvn24.pl/-1,1687709,0,1,4-zlote-za-modlitwe-na-jasnej-gorze,wiadomosc.html

"Opodatkowanie" pielgrzymek to pomysł nowych władz Częstochowy. Prezydent miasta Krzysztof Matyjaszczyk (SLD) rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania, aby turystów na Jasnej Górze było więcej. Zyski chce przeznaczyć na promocję klasztoru i poprawę infrastruktury miasta.

Co o tym myślicie ?? Bo ja się pytam dlaczego tylko 4 zł... powinno być co najmniej jak za autostradę... ;-)))
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 19:30:26
daro, oczywiście ze tak, ale czy przez to Kempa jest coś warta jako polityk?

jest imo na jednym poziomie z Kurski, Palikotem, Brudzińskim i Wróbel. Wielki pysk ale merytorycznie w piwnicy
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/29 19:38:25

Po przyjściu ze mszy , mama powiedziała , że ma
dla mnie prezent ...
- Jaki , jaki ? - pytałem z niecierpliwością nieopisaną .
- Jeszcze chwila ! Popatrzymy na audycję w TV Trwam
i potem Ci pokażę , mój syneczku miły ! ... - mama bywa
konsekwentna ...
Po godzinie , kiedy ojciec Andrukiewicz skończył piękne
nauczanie - mamusia uśmiechnęła się do mnie ...
- Pamiętaj , że ten prezent powinien być wykorzystywany
przez Ciebie w Miłości i Empatii do innego Człowieka !
Ponieważ nie rozumiałem , co mówi - odkrzyknąłem : " tak ,
ależ tak , mamusiu najdroższa ! " ...
I wtedy ...
Mama wskazała na pakunki stojące przy modlitewniku ...
- To komputer , który Ci skarbie , wraz z tatą kupiliśmy !

Oszalałem z radości !!
Już ja wiem , jak go wykorzystam ....
Będę dopiekał tym przypałom co naszego tatki nie lubią !
Tylko jaki nick przybrać ?
Hmmm ....
To może być dylemat , tym bardziej , że do najmądrzejszych
nie należę ..
A , już wiem , przecie to proste jak drut !
Ponieważ me nazwisko brzmi : Saskia .... to ... chyba ..... nie
będzie od rzeczy ( dla niepoznaki ) nick tak ukształtować ...
Niech debilni wrogowie papy dochodzą : kto ? kiedy ? gdzie ?
i jak ? ...
Teraz , normalnie szans nie mają !
Nic to , że trochę nie domagam umysłowo - ważne , że i tak
ich sponiewieram !!!

Dziękuję Ci Mamusiu ....
Ileś odcinków renty nie przekazywała w kierunku Torunia , by
mi to cudo kupić ...?

Ale , ale ...
No właśnie !!! ... Jak tak można Mamcio ?
Teraz muszę się zastanowić ....
Czy lepiej mieć kompa , czy , oby , Ojciec Dyrektor z głodu
nie przymierał ?
A tam , PC ważniejszy !
Przecie będę wspierał Padre .... a te lewackie nasienia niech
poczekają i usłyszą głos sprawiedliwego !!!..

Niedoczekanie .... już po nich , jakem Saskia ... !

A teraz wejdziemy se w GR ....

:-)))))
-
Gość: Saskia, *.devs.futuro.pl
2010/12/29 19:50:55
Może zacytuję ponownie naszego starego obłudnika, odradzającego się jak Feniks z popiołów, a tak wyspecjalizowanego w cadykowym odwracaniu kota ogonem zgodnie z poniższą zasadą:

Czyli: "Napadli w biały dzień, bezczelnie okradli i okrutnie pobili! - To za co siedzisz? - Za język nienawiści bit.ly/96Yihr

"Gość: Robin, staticline10521.toya.net.pl
2010/12/29 18:25:00
...postaci o umysłowości neandertalczyka
uważają za stosowne sponiewierać w szambie wszystkich innych ,
którzy nie zgadzają się z ich pomysłami na życie
..."


Poniżej przykład takiego w/w neandertalczyka który w sposób typowy dla swojej nacji chce, odwracając kota ogonem, bezczelnie przypisać swoje zwyrodniałe cechy napadniętej i broniącej się ofierze.

Jednym słowem cadykowy Hitlerek tak jest pewny swego, że bezczelnie, na oczach świata usiłuje wmówić winę flekowanym Polakom za to, że w 1939 r. broniąc się, mieli czelność strzelać do Hitlerków którzy napadli na Polskę.

Kolejny cytat:

"Gość: Robin, staticline10521.toya.net.pl
2010/12/18 09:41:08
Nie chcę nawet myśleć co by było , gdyby taka szmata , jak Ty żyła za czasów Okupacji...

Jesteś największym gównem , jakie sobie można wyobrazić...

Ty katolicka żmijo !!! Oby Twe pokolenie wymarło jak najszybciej i uczyniło ten świat lepszym !!

Oby Twój Bóg zrobił z Tobą porządek jak Żydzi z Arabami we wojnie sześciodniowej !!!
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 19:56:37
ohohooo, ktoś pojechał katolickim miłosierdziem :)
świąteczny nastrój w katolandzie
-
Gość: izarys, 178.73.63.*
2010/12/29 20:05:01
Co sądzicie o tym, że teoria o zamachu w Smoleńsku poszła się jednym słowem j.......ć?
Jak przeżyje to biedny Paw, lansujący z uporem maniaka tezę zamachu łącznie z dobijaniem rannych?
-
Gość: daro, *.dynamic.gprs.plus.pl
2010/12/29 20:07:15
@ tom, ja odnosiłem się do komisji jako przykład dobrej roboty Pani Kempy, nie pisałem że wszystko mi się w tej Pani podoba, bo tak nie jest, uważam że w tej komisji była odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu, tyle i aż tyle, a że ściemnia i uwiarygodnia Rydzyka i kołtuństwo w toruńskich radyjach, to całkiem inna i wstydliwa karta działalności politycznej tej Pani.
Pozdro.
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/29 20:07:18

O Jezu ...

@ Saskia raczyła się zdenerwować !
Jemu nic nie można powiedzieć , bo od razu pęcznieje
z gniewu i ma samozaparcia ...
Jak on poniewiera innych - to padajcie , ludziska , na kolana
- bo Wszechwiedzący przemawia - i zamknijcie mordy ...
Zaiste - gówniarz dostał wpierdol od kolegów , którzy ,
zamiast o Rydzyku - o laskach myślą ....
Niech nie wychodzi już na podwórko , bo życie , nie
wiedzieć czemu , może dla niego bezlitosnym być ..

Tyle w temacie ...

Panie Gospodarzu !
Nigdym nie chciał pozować na tego , który musi korzystać
z Pańskiej pomocy ... Ale , zaiste , ile ma Pan w sobie tolerancji ,
by uważać , że Saskia to persona , która banowi nie podlega ?
Rozumiem pluralizm , demokrację , wolność myśli i wypowiedzi ...

Ale ...............

Piszę się , z całym szacunkiem , pozdrawiam i czekam na łaskawy
respons , albo działanie nieodzowne .......

:-)))
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 20:17:31
Iza, ja nie w temacie, co z tym zamachem? co się poszło ....?
-
Gość: Saskia, *.devs.futuro.pl
2010/12/29 20:20:52
Przestań ryczeć i wzywać pomocy starszych i cwańszych tysiąckrotnie od ciebie... durny dzięciole... tylko postaraj się stać się w końcu choćby namiastką CZŁOWIEKA a nie zwykłym wynaturzonym stadnym bydlęciem pozbawionym wszelkich zasad i odrobiny przyzwoitości.

-
2010/12/29 20:25:15
@ Tom

A pewnie o to:
wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/b-piloci-specpulku-trzy-bledy-z-10-kwietnia-zaloga,1,4093834,wiadomosc.html

Byli dowódcy 36 spec pułku łopatologicznie (tak żeby nawet Szmaciarewicz) zrozumiał tłumaczyli na antenie TVN24 w Faktach po faktach jakie były przyczyny katastrofy TU-154M.
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 20:29:02
W wsi24? no to posprzątane, polowa Prawdziwych Polaków tego nie widziała a druga połowa - nie uwierzy :)
-
2010/12/29 20:38:40
A wisi mi to co moherowe barany z tego zrozumieją.
Jak ktoś wierzy w krk a nie boga i potrzebuje żeby mu rydzyk rzeczywistość tłumaczył a nie w rozum którym stwórca go obdarzył i jeszcze mu za to płaci... to czy to nasza wina ??
Niech im ziemia lekką będzie ;-)))
-
Gość: izarys, 178.73.63.*
2010/12/29 20:47:19
A po dwóch panach pułkownikach u Pochanke, wystąpił u p. Olejnik vice szef kancelarii prezydenta Sasin i z całą stanowczością zaprzeczył tezie o zamachu .
-
Gość: Saskia, *.devs.futuro.pl
2010/12/29 20:54:10
Niewolnik własnych genów - Odpieprzcie się od generała bit.ly/iaNlY8
-
2010/12/29 20:58:16
I jestem niemal pewny, że nawet największe PiSoszołomy poczynając od Szmaciarewicza a na takim Kogucie rydzolizie kończąc i samego prezesa nie wyłączając niezależnie czy akurat ich bojkotują czy nie bojkotują, czy mają focha czy też inne owsiki jak mają w zasięgu TV to leci TVN24 a jak radio to TOK FM. Innej opcji nie ma jak chcesz się czegoś sensownego dowiedzieć w tym kraju.
-
Gość: Saskia, *.devs.futuro.pl
2010/12/29 21:02:38
O źródłach antypolonizmu (2/5) Ks. prof. W. Chrostowski www.youtube.com/watch?v=KJ3MspR9I1w
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2010/12/29 21:06:50
"Załoga przestała tam istnieć, drugi pilot przestał istnieć, tam była cisza. Nie mieści mi się w głowie sposób podejścia do lądowania - dodał płk Stefan Gruszczyk. Według pilotów załoga była fatalnie dobrana, a nawigator nie umiał prowadzić konwersacji w języku rosyjskim."
Czy uważacie, że takie zachowanie doświadczonych przecież lotników jest normalne i naturalne? Nie, nie jest. Polacy prosili Rosjan o nawigatora, nie dostali. Dlaczego?

Teraz czekam, jak p. Pochanke zaprosi do studia TVN-u specjalistów od nagrywania, filmowania, udźwiękowienia czy balistyki, bo dalej niewiele wiemy.-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/29 21:08:00

" Co sądzicie o tym, że teoria o zamachu w Smoleńsku poszła się jednym słowem j.......ć?
Jak przeżyje to biedny Paw, lansujący z uporem maniaka tezę zamachu łącznie z dobijaniem rannych? " ...........

Tak sądzisz ?
A ja myślę ( czyżbym był samochwałą ) , że teoria o zamachu nigdy
nie pójdzie się j...ć ! Oni swoje wiedzą ! Żadna prokuratura i tuskowe
wynalazki nie przekonają ich , że było inaczej ...
Popatrz na Pawia .... Od dawien dawna wie swoje i nie trzeba go
do niczego przekonywać ...
Niepasujący mu wynik badań prokuratury .... zamieni go jedynie
we wroga no 1. tejże !
Przecie w Stanach istnieje i ma się dobrze sekta , która wierzy
jeszcze w płaskość Ziemi ...
Nawet Kościół podał tyły - a oni - nie !
Trzeba ich zostawić sobie samym ! Niech wierzą , są przekonani
i dogłębnie przeświadczeni ...
To tak , jak z ich " wiarą " .... zero dyskusji ... a jeżeli takową
próbujesz z nimi prowadzić - to , automatycznie , zmieniasz
wyznanie na mojżeszowe ( chciała - nie chciała - musiała ) ...
A jako żyd - niegodzien jesteś repliki byle jakiej ...
Jakie proste ?
No nie ?
Ukorzmy się przed Potęgą Intelektu !!!

:-)))
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 21:15:35
mnie ciekawi jedno, czemu na tym zapisie ze skrzynek Protasiuk milczy jak zahipnotyzowany aż do jeb... w ziemie? jakiś zwolennik zamachu to wytłumaczy? zatkało go? czy nie miał nic do powiedzenia?
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2010/12/29 21:18:00
Tutaj można snuć szerokie teorie spiskowe, nie idźcie tą drogą, Sabo!
-
Gość: Saskia, *.devs.futuro.pl
2010/12/29 21:18:15
O źródłach antypolonizmu i Katyniu (3/5) Ks. prof. W. Chrostowski www.youtube.com/watch?v=1-h4mkkS_dE
-
2010/12/29 21:27:11
@ Tom

Toż to proste, przekonująco wyjaśnił to inż. Cierpisz.
On milczy bo został zabity jeszcze w Polsce co najmniej 1 h i 40 min. przed oficjalną godziną katastrofy o przepraszam ZAMACHU !! Przecież nikt nie widział jak ten samolot wylatywał z Polski... Prezes na 20 minut przed katastrofą rozmawiał z bratem wcześniej nagranym pewnie na taśmę. A koła leżą oponkami do góry bo głupi Rosjanie je tak ułożyli.
To wszystko trzyma się kupy mniej więcej tak jak doktryna katolicka... i dlatego dla pewnych osób jest wiarygodna i atrakcyjna. Nie trzeba myśleć w razie najmniejszego "ale" pośrednika katabas ci wszystko wyjaśni... Ty tylko płać ;-)))
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 21:28:42
czemu nie :) inni mogą popadać w absurdalne teorie o dobijaniu rannych to i mi wolno myśleć że Protasiuka ktoś wysłał do kibla żeby przemyślał swoje zachowanie względem głowy państwa :P
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/29 21:33:08

Saskia ...............

Przestańże bredzić , kretynie !

Gdyby , po nuklearnej zagładzie , fala uderzeniowa była
łaskawa przemieścić Twe katolickie ciało na bezludną wyspę ,
gdzie jedyną tubylczynią byłaby istota płci przeciwnej ,
mojżeszowego obrządku ( żydówka ) - to byś ją zarżnął , czy
zerżnął , by potomstwo mieć ?
Co z Tobą jest , człowieku ?
Prochy bierzesz ?
Głupi jesteś , i lekarze machnęli ręką ?
Czy Ty cokolwiek tolerujesz i lubisz w tym Wszechświecie ?
Oprócz siebie ( oczywiście ) ?
Czy jesteś w stanie przyznać , że istnieje istota ludzka nie
wzbudzająca w Tobie nienawiści ?
Zaprawdę , wielu słyszałem oszołomów , ale Ty starasz się
przebić ich do imentu !

Twe szanse rosną coraz bardziej , o ograniczony .........

:-)))
-
Gość: Saskia, *.devs.futuro.pl
2010/12/29 21:35:26
O źródłach antypolonizmu + rozmowa Noncjusza apostolskiego z Ribbentropem (4/5) Ks. prof. W. Chrostowski www.youtube.com/watch?v=6f0jBA4yhD4
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 21:47:23
nie przerywać niewierni kiedy Saskia "sieje"
-
Gość: izarys, 178.73.63.*
2010/12/29 21:50:08
Robin, daj spokój tłukowi, no chyba że Cię to bawi. Jeżeli tak, to bardzo Cię proszę. Ty piszesz takie piękne elaboraty, a on ptasi móżdżek wkleja cudze myśli, których nie rozumie i uważa się za inteligentniejszego od nas. I niech się cieszy, pies go ganiał, żeby nie napisać inaczej i wulgarnie.
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 21:53:43
już lepiej kiedy wkleja cudze myśli. Zawierają zdecydowanie mniej wulgaryzmów. No, ale jak Prawdziwy Polak coś powie to powie :). Nam, lewackim komuchom ma w pięty iść.
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/29 21:58:50

@ all

Wiem , żem sam niekonsekwentny jest !
Namawiałem Was do ignorancji wobec Saskii , a sam
postponować go raczę ...
Mam słabą silną wolę !
Bo nawet bym ręką machnął , gdyby jakiś klajniak i żużel
spod bramy popełniał wpisy tego rodzaju ...
Aleć on się na katolika mianuje i swą " wyższością " nas
przebijać zamiaruje ...
To już , wybaczcie , przekracza wszelkie granice !
Intelektualna mierzwa poucza Cię jaki z Ciebie debil
i idiota ....

Eeeech .....

:-)))
-
Gość: izarys, 178.73.63.*
2010/12/29 22:01:02
A gdzie Paw, pavec i maryk7, naczelni katolicy blogu? Dlaczego nie zwrócą uwagi na niestosowne zachowanie brata w wierze? Katolikiem jest się zawsze, 24 godziny na dobę, od poczęcia aż do śmierci, a nie tylko wtedy kiedy nawracacie niewiernych. Współwyznawców źle czyniących też macie prawo z ścieżki grzechu zawracać. A wy milczycie, nie wstyd wam, panowie i pani maryk7 za waszego pobratymca?
-
Gość: pike, *.internetdsl.tpnet.pl
2010/12/29 22:03:38
saskia na tych twoich filmach wyraźnie słychać strzały :)
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 22:09:33
i widać
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/29 22:12:49

Widać , słychać i ... czuć !

......
-
Gość: Saskia, *.devs.futuro.pl
2010/12/29 22:13:55
c.d.

Cytuję: "Gość: izarys, 178.73.63.9*
2010/12/27 21:59:52
Głupi Saskio, w dupie za przeproszeniem byłeś i gó....wno widziałeś. Co Ty wiesz o Słonimskim?
Słonimski opowiadał się za ideą Polski wielokulturowej i tolerancyjnej, opartej na zasadach wolności i równości... i gdyby dane mu było żyć w czasach współczesnych to dopiero miałby używanie z Rydzyka i takich miernot i ciemniaków i szmaciaków jak ty."


Niesamowite, jak łatwo kretynowi wmówić, że jest wyjątkowy, wybrany, mądry itp. Ale warto, bo w nagrodę będzie ci taki dupę lizał do końca życia, żeś go niby docenił, gdy ty kupujesz durnia na tanie proso, na plewy. Typowy syndrom "dworskiej gnidy".

Tak niesamowitą moc posiadają te medialne afrodyzjaki potrafiące cudownie przekształcić skrajną miernotę w głośno szczekającego Capo. W nieomylnego, butnego, pełnego nienawiści i pogardy dla innych nadczłowieka nowej ery i rasy.

W ślepego i pozbawionego wszelkich zasad bezwzględnego bandziora, który wszystkie swoje zdegenerowane cechy będzie na chama innym przypisywał i na innych za nie się mścił. Prawdziwego małego Hitlerka.


Nic się nie zmieniło. Dalej dokładnie jest tak jak za komuny, gdy: "Żadne wydarzenia nie miały miejsca" o ile nie napisała o nich ruska "Prawda", podobnie jak obecnie nie napisze o nich "Głos Cadyka". Tacy sami zindoktrynowani idioci wyrośli z tego samego korzenia którym w ten sam sposób pierze się mózgi.

Za Wikipedia: "A monopolowi informacji zawdzięczał (Goebbels) możliwość dowolnego kształtowania nastroju społecznego"
-
Gość: izarys, 178.73.63.*
2010/12/29 22:14:43
I pomyśleć, że człowiek mógłby na mszy w zupełnej nieświadomości z takim typem jak ów/owa saskia przekazać sobie znak pokoju, który właśnie min. z tego powodu jest tylko pustym i nic nie znaczącym gestem.
-
2010/12/29 22:19:23
Nie bardzo wiem o czym chłopaki piszecie bo jak widzę, ze ktoś se sika na blogu to po prostu omijam ale przyłączam się do tej litanii:
widać, słychać, czuć... i to nawet pozazmysłowo !!
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/29 22:20:28

izarys , moja miła ...

Dlatego lepiej nie chodzić do kościoła ...
Tam możesz spotkać dużo Saskiów ...

Brrr ...

Pomysł na horror dla Polańskiego ........

Eeee .... no to do jutra , bo na jutrz .... eeee ...
do roboty trza ... !!!

:-)))
-
Gość: izarys, 178.73.63.*
2010/12/29 22:26:58
Robin
Toteż do niego z tego i tysiąca innych powodów od dawna już nie chodzę.
A Saskię, niech jego Bóg ma go w opiece, tak jak i wszystkich poranionych, skrzywdzonych, chorych z nienawiści i psychicznie.
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/29 22:37:33


Tylko ciekawe , czy " jego " Bóg to ten sam ,
w którego wierzą wszyscy normalni katolicy ,
nie zaślepieni nienawiścią ?

Mam poważne wątpliwości ....

Dobrej Nocy Tobie i wszystkim !

:-)
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/29 22:41:51
Zasłyszane w sieci: Poemat o TU-154 101

Nam lecieć nie kazano, wszedłem do kokpita
i spojrzałem na pole...trzeba brata spytać,
jak przekonać pilota w mglistej atmosferze,
by odwagą pokonał nieprzyjaciół wieżę,
z której Moskal przez radio próbuje dyktować
Prezydentowi Polski - gdzie ma wylądować.

Przez mgłę dostrzeże prawdę człowiek wielkiej cnoty,
co przejrzał dziadów, małpy oraz palikoty.
I z czystym sercem powie, że mgły tej przyczyna
tkwi w potajemnym spisku Tuska i Putina.
Chcą mnie z drogi zawrócić i wysłać do Mińska;
już widzę, jak się cieszy pewna morda świńska.

Lecz ja się nie ulęknę broniąc racji stanu;
już raz mnie zaciągnęli do Azerbejdżanu.
Wylądujemy tutaj, żeby zbaranieli
jak Tusk, kiedy wkroczyłem na salę w Brukseli.
A w najgorszym przypadku - śmierć na posterunku!
Przynajmniej cały naród nabierze szacunku.

I aby nie mówili "Lechu-Kamikadze",
najlepiej, jeśli jeszcze brata się poradzę.
"Jarku, jest pewien problem i wygląda ślisko,
Ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko"!
"Ależ to oczywista przecież oczywistość,
że kłamią, by nam zepsuć całą uroczystość!
Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach,
bo przecież to samolot na bazie bombowca.
Nawet gdy walnie w ziemię, to się nie rozwali,
powiedz wieży, że stoi, gdzie zomowcy stali.

Będziemy postępować tak jak było w planie,
wiesz przecież co masz robić - Wykonać Zadanie!
A Błasik niech tam dobrze przypilnuje!
Zadzwoń ponownie do mnie jak już wylądujesz.
By Ci dodać otuchy - odmówię paciora,
I masz błogosławieństwo Ojca Dyrektora".
Czego nie powiedziano w tej rozmowie braci,
że, by władzę odzyskać, trzeba czasem stracić.
"Gdybyś jednak wpakował rękę do nocnika,
cały naród Cię uczci jako męczennika".
-
Gość: Saskia, *.devs.futuro.pl
2010/12/29 22:55:35
Rozmowa Nuncjusza apostolskiego z Ribbentropem w maju 1939 roku bit.ly/hrFiYw
-
2010/12/29 23:10:49
Teoria zamachu będzie się miała coraz lepiej. Jeżeli wszystkie komisje udowodnią niezbicie, że piloci robili błędy, to się okaże, że milczeli, bo zostali zahipnotyzowani. Albo otruci. Albo przekupieni.
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2010/12/29 23:26:55
Najważniejszy jest film ze Smoleńska, zwłaszcza ten pierwszy. Nie mam wątpliwości, że eksperci już go dokładnie zbadali i doskonale potrafią odpowiedzieć na pytania, które nurtują wielu ludzi. Bo póki co, analizy internautów są miażdzące i dość jednoznaczne.
-
Gość: pike, *.internetdsl.tpnet.pl
2010/12/29 23:54:19
zabawny jesteś, jak zepsuta zabawka...

jak miś wyciągnięty ze ścieku i nadepnięty nogą..... Piiissssssss


-
Gość: pepe, 195.150.66.*
2010/12/30 00:05:22
Poślica Kempa wiecznie młoda tak jak poślica Nela Rokitowa wiecznie piękna a prezydęt Lech Aleksander wiecznie żywy. To może przez te bliskie kontakty z UFO ?
-
Gość: Saskia, *.devs.futuro.pl
2010/12/30 00:08:16
ZBRODNIE (ŻYDO)KOMUNISTÓW - "Rabin kontra prof. Nowak" 1/2 www.youtube.com/watch?v=VKtwdmIHOLs
-
2010/12/30 00:14:29
Paw szeroko poszedł, ja głupi myślałem że dla prawowiernego katolika to najważniejszy jest katechizm kk (no bo na pewno nie PŚ bo tam jakoś tak wszystko inaczej niż w katechizmie). Ale skoro purpuraci korporacji rzymsko - katolickiej SA oddział w Polsce już parę razy nie posłuchali swojego szefa z Watykanu co podpada z automatu pod kanon 751 KPK to może od razu ogłoście schizmę i ten wasz "zamach" Smoleński dopiszcie do katechizmu z linkiem do "najważniejszego dowodu". Będą podstawy do wygłaszania tej bredni z ambon i na lekcjach religii dzieciaczki w końcu zaczną słuchać... ;-)))
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/30 00:53:39
-
Gość: Gabi, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/12/30 04:20:55
Realistyczne widzenie świata

www.youtube.com/watch?v=hBuF7pAJQdY
-
Gość: Gabi, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/12/30 04:21:50
jak chodzą w maskach przestarzałych

www.youtube.com/watch?v=FqoQbyKgqL4
-
Gość: Gabi, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/12/30 04:23:31
jak z pod maski odkryto rozum ( nieracjonalistycznie ! Rozmum nie jest własnością racjonalistów )

www.youtube.com/watch?v=SOnqWo3RowA
-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2010/12/30 10:52:47

Oj, przepraszam - bo chciałem prosić "Pawia", żeby powiedział tym swoim trollom, ażeby zaprzestali wklejania tych gównianych linków. - Ale okazało się, że Rydzyk właśnie jemu polecił - zanim pójdzie na jutrznie, ażeby jeszcze ile tylko się da - powklejał tych kretyńskich idiotyzmów na blog. - Śmieci, których na tym blogu i tak nikt nie czyta.
- Mówi do niego - bo ty jako osoba duchowna masz większe wyczucie, kóre teksy, albo filmy należy wkleić - bo te moje "studenty" - wiesz jacy oni są. - Kiepy jedne i tyle, że się tylko musimy za nich wstydzić.
-
Gość: o_mateusz_fraszka, *.wtvk.pl
2010/12/30 11:18:18
Wczoraj były Rozmowy Niedokończone z udziałem posła do Parlamentu UE p. prof. Mirosława Piotrowskiego. Od razu sprawdziłem w internecie kto to jest, rezultat podałem w

Gość: o_mateusz_fraszka, host-213-5-214-67.wtvk.pl
2010/12/29 18:49:13

I od razu KOMPROMITACJA. MR napisał książkę mającą mu umożliwić otrzymanie tytułu profesora belwederskiego. Niestety pełno w nich szokujacyhc błędów. Wieczorem włączylem RM i znow był MP. Przyszła mi taka refleksja, dlaczego takie błędy. Otóz jak informował ksiądz prowadzący, MP jest nie tylko europosłem ale również wykładowcą na KUL-u oraz w szkole T. Rydzyka. I myślę, że juz wiadomo na czym rzecz polega. Po prostu, nie można robic tylu rzeczy na raz. Dodam, że MR otrzymał recenzję swojej ksiażki. Ja pracowałem wiele lat na uczelniach, wiem, że odbywa się to w ten sposób, że publikuje się recenzję oraz odpowiedź autora. W przypadku MR, zamiast odpowiedzieć na krytykę, zrobił on coś niebywałego: wysąapił do sądu przeciw recenzentowi. No, tego nigdy nie było !!! Zamiast zająć się merytum sprawy (temat pracy, to: "Narodowe Siły Zbrojne na Lubelszczyźnie 1944 - 1947") postapił z recencentem tak, jakby napisanie recenzji krytycznej było równoznaczne z obrazą profesora.

Natomiast, co do tego programu, to proponuję księdzom prowadzącym RN aby poprosili oni osoby dzwoniące aby przygotowywali się do zadawania pytań. W rezultacie braku przygotowania w końcu nie wiadomo o co pytającym chodzi. Wczoraj przydługawe pytania, będące raczej wykładami wygłosili: Pani z Koszalina oraz p. Mirek z Bawarii. Co do pani, to poruszany przez nią temat zmodyfikowanej zywności to tylko wierzchołek góry lodowej. Wzorcowe informacje z tego zakresu podaje dwumiesięcznik NEXUS. Co do p. Mirka, oporuszył on dwie kwestie, uderzenia elektronicznego na samolot przed katastrofą Smoleńską oraz temat więzień dla terrorystów
El-kaidy w Polsce. Co do pierwszego tematu, MR zwrócił uwagę na to, że tematem nie interesuje się UE. Moim zdaniem, nawet, gdyby to był zamach, nigdy nie zostanie wyjaśniony. Z tym wiąże sie drugi temat. CIągle w mediach mówi się o więzieniach w Polsce, skrzetnie pomijąjąc to, że jest to jedynie temat z otoczenia o wiele bardziej poważniejszej kswestii NIEWYJAŚNIENIA WYDARZEŃ z 11/9. Chocby: Dlaczego śledczy nie zbadali co sie stało z połowa zamachowców, którzy ŻYJĄ. Byli w samolotach i ZMARTWYWSTALI, a co z Pentagonem, dlaczego utajniono zapisy recordingu. Jeżeli włądze tweirdzą, że to był samolot, czego sie boją ? Noi, chyba, że ...

Tu dodam ciekawostkę: zaraz po zamachach zaczęto ciąć stal w budunkach WTC u\i wysyłać do hut w Chinach. Natomiast w Smoleńsku, zaraz po zamachu zaczeto niszczyć wrak ....

Podsumowując wątek zasadniczy, Moim zdaniem aktywności pana prof. Mirosława piotrowskiego nie idą w dobrym kierunku. Gdyby był tylko naukowcem, mógłby osiągnąc wiele. Miałby czas, żeby sprawdzić faktografię tematu związanymi z omawianą książką. Ale. p. Piotrowski, chyba za namową T. Rydzyka, bo przecież to dzięki temu uśrodowisku, zdecydował się być europosłem. W rezultacie jest miernym naukowcem i nie osiąga również sukcesów w Europarlamencie. Tu, zresztą, rzecz polega również i na tym, ze p. MP związał się z frakcją. która ma najmniej do powiedzenia w Parlamencie.
-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2010/12/30 11:28:21
Idą ciężkie czasy dla księży pedofilów - chociaż są pewne trudności z wycinaniem "nabiału" - Ale myślę, że są to trudności chwilowe.

Rząd szumnie zapowiadał walkę z pedofilią i przymusowe farmakologiczne leczenie pedofilów. Odpowiednie szpitale miały być gotowe na 1 stycznia. Jednak jak się okazuje na dzień dzisiejszy nie ma gdzie leczyć. A lekarze wciąż nie są przygotowani. Na styczeń zaplanowano... ekspresowe kursy.

www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,8883569,Szpitale__Remont__Kadry__Ekspresowe_szkolenia__Oto.html

-
2010/12/30 13:36:26
Dotarłem do @Milczka po @Pavecu.
Dalej sobie odpuściłem.
Miałem podejrzenie, teraz graniczące z pewnością.
Pan Hołub pisze za @Pawa i @Paveca.
Wykłada się jednak- pisząc czasem ZA INTELIGENTNIE.
Chodzi o ruch na blogu?
-
Gość: daro, *.dynamic.gprs.plus.pl
2010/12/30 13:38:14
Klecha gwałciciel małych dzieci, klecha molestujący małe dzieci, klecha nie żyjący w zgodzie z przyzwoitością i będący w moralnym chlewie powinien nie tylko stracić "nabiał", ale także stracić dobre imię i możliwość dalszych przestępstw seksualnych wobec dzieci, być wykluczonym ze społeczeństwa, aż do przyjścia sądu ostatecznego.
-
Gość: daro, *.dynamic.gprs.plus.pl
2010/12/30 14:04:23
Może Paw , pavec , czy Saskia widzi inne miejsce dla skurw....a, kleszo-pedofilnego ?
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/30 14:08:09
na innej parafii :]
-
Gość: daro, *.dynamic.gprs.plus.pl
2010/12/30 14:18:26
@ tom
"na innej parafii :]"

Te wszystkie skurwy....e i godne ubolewania klesze praktyki pedofilskie, mam nadzieję odeszły raz na zawsze, oby pociągnęły za sobą do piekła wszystkich zboczonych klechów gwałcących ciała i dusze naszych niewinnych dzieci, oby przyszłość naszych dzieci od zboczonych klechów wolna była, teraz i zawsze.
-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2010/12/30 16:30:38

A w naszej Archidiecezji jest wielki popłoch. Bo ktoś rzucił pogłoskę, że do Pałacu Biskupiego idą lekarze z kozikiem w celu wykastr.....a .... - Ale to chyba niemożliwe, żeby takie rzeczy lekarze robili poza szpitalem - chyba że chodzi tutaj o jak najszybsze ujęcie gościa...

-
Gość: Saskia, *.adsl.inetia.pl
2010/12/30 17:15:49
Oto przykład typowego faszystowskiego debila zindoktrynowania przez "Głos cadyka":

"Gość: daro, apn-95-41-64-167.dynamic.gprs.plus.pl
2010/12/30 13:38:14
Klecha gwałciciel małych dzieci, klecha molestujący małe dzieci, klecha nie żyjący w zgodzie z przyzwoitością i będący w moralnym chlewie powinien nie tylko stracić "nabiał", ale także stracić dobre imię i możliwość dalszych przestępstw seksualnych wobec dzieci, być wykluczonym ze społeczeństwa, aż do przyjścia sądu ostatecznego."

Powiedzcie, czym różni się ten prymitywny, wyprany z mózgu skundlony debilek od nazistowskich oprawców usiłujących wmówić ludziom w latach 30 XX wieku, że tylko i wyłącznie Żydzi winni są totalnemu złu dręczącemu świat.

Czy nie jest zastanawiające, że wszystkie nazistowskie, hitlerowskie zbrodnicze doktryny z taką determinacją są głoszone przez rozhisteryzowanych wyznawców i wielbicieli "Głosu cadyka"? Czy to nie daje wam nic a nic do myślenia?

A przecież ten oto urodzony idiota, jakich już są miliony, debil którego historia niczego nie nauczyła, dosłownie kopiuje znane z historii nagonki nazistowskich Hitlerowców na Żydów, na zdefiniowaną przez wiodącego Ideologa grupę ludzi.

Oto jakich, całkowicie zindoktrynowanych zbrodniczych faszystowskich nadludzi produkuje masowo "Głos cadyka" i wszystkie jego przybudówki. Czy tego naprawdę nie widzicie, ślepcy?
-
Gość: o_mateusz_fraszka, *.wtvk.pl
2010/12/30 18:19:34
Piszą dzisiaj dużo o pobycie p. Jaruzelskiego w szpitalu. Ostatnio czytałem książkę o p. Jaroszewiczu, w której są sugestie, iz J. wiedział, że p. Jaruzelski jest MATRIOSZKĄ*. W internecie są dziesiątki stron na ten temat. Jest książka osoby zajmującej się ochroną WJ w któej sie pisze, że spotkania WJ z rodziną były NIELUDZKIE. Tak nie przebiegaja spotkania w gronie rodziny. Sugestia: tamci wiedzieli, że to nie jest TEN Jaruzelski. Podaje się, że prawdziwe nazwisko WJ to Wolski. Moim zdaniem sprawa ma tylko znaczenei historyczne. Pokazuje, jakimi metodami Stalin przyporządkowywał sobie Polskę. Pisze się też, że i Bierut był matrioszką. Jezeli to prawda, to nie ma co winić WJ za to. On nie miał nic do gadania. Prawdziwego WJ prawdopodobnie Rosjanie zabili. Pewnie za jakis czas, ale chyba juz po śmierci WJ zostanie ustalona prawda. Wystarczy pobrać DNA od WJ oraz kogoś z rodziny.

*MATRIOSZKA to rosyjska baba w babie. Oprócz tego, od lat pojawiają się sugestie, że wywiad radziecki poszukiwał wśród Polaków przebywających w czasie wojny w ZSRR osób o wyglądzie podobnym do swoich, przewidując, że po podmianie, po pewnym czasie te matrioszki obejmą znaczące stanowiska w Polsce. Matrioszka była umieszczana w środowisku np. wojskowym i najczęściej czekała na swoją godzinę. W przypadku W. Jaruzelskiego przez lata pojawiały się informacje o jego bojowych czynach w czasie IIWŚ. Natomiast L. Kowalski w książce "Generał ze skazą" pisze, że w czasie wojny robiono wszystko, żeby chronić WJ. Wprawdzie był on d-cą zwiadu, jednak do realizacji najbardziej niebezpiecznych zadań wysyłano innych. W PRL WJ czekała najszybsza ścieżka awansowa w LWP. Jest bodaj najmłodszym generałem brygady. A potem awans po awansie.
-
Gość: Bażant, 80.50.155.*
2010/12/30 18:20:26
Taaak. Przechodziliśmy z tragarzami :D
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/30 18:28:17
-
Gość: , *.toya.net.pl
2010/12/30 18:47:37

Co do Saskii , nasuwa mi się jeszcze jeden rubaszny komentarz ;
" ................. "
No , wiecie .... Ponadto pragnę dodać :
" ................ "
... i uzupełniając , w temacie :
" ................ "
Ale puenta polega na czymś całkiem innym :
" ................"
No , może przedobrzyłem , ale nie chciałbym
wyjść na małostkowego , wobec czego uzupełniam o :
" ........................ "
Tak , wiem , że trudno o polemikę z tak przekonywującymi
argumentami , tak więc : " ........... "
Czy coś pominąłem ? Ależ tak , bo dlaczego nie dopisać
następujących słów : " .... .... .... .... " i jeszcze z innej beczki :
" ........... .......... "

No , to by było na tyle !

:-))))))))
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/30 18:53:38

To powyżej to ja !
Ale nieźle zagiąłem łgarza ?
Kunsztownie opracowany tekst z domieszką kpiny ...
Pewne rzeczy musiałem kropkami potraktować , ale
- wicie , rozumicie !
Nie wszystko przed 22:00 dozwolone jest !
To nie " Reksio " do jasnej ....
No to czekam na logiczną kontr wypowiedź !
Do boju , rydzykowe zastępy , niech Archanioł Gabriel
zagra w surmy niebiańskie !!!

Eeee ...

:-)))
-
Gość: pike, *.toya.net.pl
2010/12/30 19:09:46
@saskia

"tu się pan opluł. z lewej strony."


-
Gość: Saskia, *.adsl.inetia.pl
2010/12/30 19:10:29
Naprawdę, jednak idioci trzymają się nieźle, i kto wie, czy XXI jednak nie będzie należał do urodzonych idiotów... sterowanych "z oddali" przez starszych i mądrzejszych.
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/30 19:10:48

Jeszce powiem , że wpis
-
Gość: Saskia, 178-37-131-135.adsl.inetia.pl
2010/12/30 17:15:49 "

... to perełka i majstersztyk , pokazujący jak " nie działa "
mózg Saskii ... Raz mu źle z żydami , kiedy indziej z ich
oprawcami z czasów II WŚ ... Nienawidzi faszystów ( którzy
tępili żydowskie plemię ) , potem zaś nienawidzi samych żydów ...
Facet zabłąkał się całkowicie i jedyne , co z jego pisaniny spoziera
- to Nienawiść .... taka ogólna .... do wszystkich .... na wszelki
wypadek ....
Bo co by się stało , gdyby wyszło na jaw , że Saskia kogoś jednak
poważa , lubi .... ba - nawet kocha ?
Brrrr ....
Nie zastanawiajmy się nawet nad tym zmyślnym fenomenem ...
Nie obrażajmy go !
Pryncypialność - to jego podświadome " drugie ja " ...
Na ulicach - śnieg ...
W powietrzu - mróz ...
W PISie - rozsypka ...
U Tuska - socjo , socjo ...
W mózgu Saskii - brak płata czołowego ...
I tak ten Świat się kręci .... w Nieskończoność ............

Niech się kręci , do jasnej cholery !
Inaczej - grawitacji zabraknie i wszyscy będziemy oderwani
od ziemi jak .............

Eeeech .!!!

:-))))))
-
Gość: Saskia, *.adsl.inetia.pl
2010/12/30 19:23:12
Oświecony yntelektualisto, nienawidzę wszystkich którzy głoszą ideologie takie jakie głosił Hitler i wy... czy do tego, by to zauważyć, potrzeba nieuku aż wyższej inteligencji??

Czy ty yntelygencie naprawdę nie widzisz tego o co mi chodzi? Co chce podkreślić? Uwypuklić?
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/30 19:33:13
hitlerowcy to tez zdaje się stworzenia Bobrze były ty religijny ignorancie. czy może myślisz ze wszechmogące krasnoludki ich stworzyli?
Bóbr miał w tym jakiś cel, czyż nie to powtarzają w kółko przy każdej okazji religijne tłuki? Nienawiść do stworzeń Bobrzych? toż to się prawdziwemu katolikowi nie godzi
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/30 19:51:39

" Gość: Saskia, 178-37-131-135.adsl.inetia.pl
2010/12/30 19:23:12
Oświecony yntelektualisto, nienawidzę wszystkich którzy głoszą ideologie takie jakie głosił Hitler i wy... czy do tego, by to zauważyć, potrzeba nieuku aż wyższej inteligencji??

Czy ty yntelygencie naprawdę nie widzisz tego o co mi chodzi? Co chce podkreślić? Uwypuklić? " .......

No właśnie wyższa inteligencja nie pomaga mi w rozumieniu tych
bredni ..
Saskia ( uwaga !!! ) chce coś podkreślić i ( o dla Boga )
- uwypuklić !!!!!!!!!!!!!!
Tak sobie jej te działania wychodzą ...
Ja , z moją niską inteligencją , nie zauważyłem takich tytanicznych
prób podejścia do tematu ....
Może Saskia ma rację , żem głupi ?
Widzę , natomiast , koszmarny festiwal Głupoty , Nietolerancji ,
Braku Logiki , Zaprzaństwa , Małostkowości , Niechęci ( to eufemizm )
do innych , Zaprzeczania samemu sobie i Powikłań Psychicznych , z
których pacjent nawet nie zdaje sobie sprawy ...
To widać wyraźnie , czytając jego wpisy !
Ciekawe , że on sam , widzi w nich coś , czego inni dostrzec
nie są w stanie ...
Facet dostał w potylicę , i do tej pory sądzi , że został Wybrańcem
Boga i Rydzyka ....

Być mitomanem - wspaniale wręcz !!!

.... też bym chciał , do nędzy i rozpaczy !!!
... życie mi na to nie pozwala !

:-))))
-
2010/12/30 19:58:56
@ brat lewacki i para-mason Robin

Jak zwykle nie wiem o czym piszesz bo nie czytuje co tam se sika wkleja ale z Twojego opisu wynika, iż idealnie pasował by jako mąż do ma ryk 7. Wyobraź sobie ich dzieci... i dzieci ich dzieci... [rotfl].
To pomysł dla rządu jak zniwelować niż demograficzny i zapewnić tanią siłę roboczą bez sięgania po emigrantów... ;-)))
-
Gość: Saskia, *.adsl.inetia.pl
2010/12/30 19:59:01
Rozmowa Nuncjusza apostolskiego z Ribbentropem w maju 1939 roku www.youtube.com/watch?v=6f0jBA4yhD4
-
Gość: Saskia, *.adsl.inetia.pl
2010/12/30 20:00:59
Ten Robin to jednak bardzo ambitny Żyd. Szkoda tylko, że nie grzeszy inteligencją.
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/30 20:02:23
gratulacje dla idiotów za sprowadzenie katastrofy do poziomu "SZOPKI":

i.wp.pl/a/f/jpeg/25958/tupolew_szopka_fakt388.jpeg
i komentarz
Jak wynika z analizy powyższej szopki, trupolew rozbił się gdzieś między Betlejem a Jerozolimą, a nie koło Smoleńska.Nie dziwota,że śledztwo się ślimaczy.
-
Gość: Saskia, *.adsl.inetia.pl
2010/12/30 20:13:36
Prostakowi się wydaje, że jak Hitler głosił jakąś ideologię, to np. Żydzi (np. z "Głosu cadyka") nie mogą, czy też nie mają prawa jej stosować w wygodnej dla siebie formie li tylko dlatego, bo prostaczkowi może się to nie pomieścić w jego ptasiej mózgownicy.

Naprawdę uważasz prostaku, że Żydzi będą się bali posądzenia o plagiat, albo twojego zdziwienia, i przestaną wykorzystywać wygodne im ideologie które mogą służyć ich bieżącym i przyszłym interesom?

A to niby dlaczego? Czyżby dlatego, że taki, odpowiednio przez media spreparowany nieuk jak ty woli w to nie wierzyć? Niesamowite, skąd się bierze aż tylu durni na tym świecie?

Najgorsze, że z każdym rokiem takich durni przybywa w postepie geometrycznym. Najprawdopodobniej dzięki totalitaryzmowi medialnemu, i to nie tylko w Europie.
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/30 20:20:16

A ja przeczytałem z należytą atencją Twój wpis
i myślę , żeś autorem thrillerów zostać powinien !
Pamiętasz " Dziecko Rosemary " ?
No , no - właśnie !
Czy sądzisz , że maryk nie wzbudziłaby w Saskii
wątpliwości rasowych i religijnych ?
Innymi słowy : czy Saskia byłby w stanie pokochać
inną istotę ?
Może kiedyś kochał matkę swą , ale to już , zapewne ,
także czas przeszły - bo czasownik " nienawidzić " brzmi
u niego priorytetowo , i nie masz żadnych wyjątków !
To typ ludzi , którzy Papieży oskarżają o żydostwo ...
Totalna mierzwa i bezhołowie .
Kretyn z opaską na oczach , której zdjąć nie chce i nie
potrafi ... Wyuzdana glista , bez pomyślunku , za to z
czarnymi myślami w czaszce , które zamiast eksplodować
- kłębią się i nawarstwiają !!
I ujścia nie mogą znaleźć ...

PS
Nie wiem , czy chcę jeszcze mieszkać w Wielkopolsce ..
Niektórzy z tubylców - zbyt naiwni się wydają !!!
Tylko bez obrazy ... please !!
Anim myślał , że Ty właśnie " uwierzysz " w moją
przemianę pobigosową ...

No cóż , może zbyt sugestywny byłem .........

:-))))
-
2010/12/30 20:30:32
Przecież podobnie jak Ty jaja sobie robiłem, uwielbiam śmiech z żadnych innych powodów nie słuchał bym radzyja jak tylko dlatego że to jedyny kabaret nadawany 24 h na dobę :-D
A wracając do tematu, z tą bez refleksyjną manią wrzucania tutaj tego co wymęczy po wolskiemu oj dyr i tego co skopiuje i wklei se sika to nadal twierdze, że byli by doskonałą parą. Po co tam coś komplikować i mieszać do tego miłość ? Wystarczy, że w przerwach będą zaludniać naszą umęczoną ojczyznę równie bezrefleksyjnym potomstwem z dużą wydajnością manualną... ;-)))
-
Gość: Rebel, *.anonymouse.org
2010/12/30 20:40:08
@Robin

Nie zdzierżyłem i musze sie odezwać:)....nie masz wrażenia, że Saskia to Blizna-Lustro, syn marnotrawny powracający tu jak bumerang? Tylko zastanawiam się po co on to robi. Czyżby podświadome pragnienie otrzymania kopów intelektualnych,chęć przeczytania kilku bolesnych i prawdziwych słów na swój temat, a może zwykły masochizm? Może lepiej nie karmić tego biednego i wyrzucanego z każdego forum trolla? W tej kwestii prośba do pana redaktora o odkurzacz, a najlepiej bana;) przecież prędzej czy później i tak to bedzie konieczne pamiętając jak ten osobnik potrafi się rozkręcać i nakręcać.

Pozdrowienia dla wszystkich normalnych i nienawiedzonych:)))
-
Gość: Żydek 17 lat, *.multimo.pl
2010/12/30 20:45:34
Sasiku , Sasiku , co mi zrobisz jak mnie złapiesz ? Wydłubiesz mi oczka ? połamiesz mi nóżki ? Zagazujesz mnie w swym pieknym garażu ? Co by Ci mój Ty kochany Polaku-Katoliku sprawiło największą uciechę ? Czekam na odpowiedz baaaardzo cierpliwie
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/30 20:57:09

Komputer , kupiony przez rodzicieli moich , wbudził
mój najwyższy entuzjazm !
Najpierw zajrzałem na katolickie i prawicowe blogi ..
O Matko Przenajświętsza - jak nuda !
Potem , z typową dla mnie brawurą , zajrzałem na
forum GW i pochodne ...
O Matko Przenajświętsza - jaka zgroza i żydostwo wokół !
Zabrałem się szparko do rzeczy !
Najpierw musiałem ustalić opus dividendi ... eee ..,. a
może ars amandi , eee ... też nie ... No , chodzi mi o to ,
jaką metodę zastosować , jak pisać ...
Nie jest to łatwe ...
Te pierońskie żydy potrafią obśmiać najwytrawniejsze
argumenty !
Tedy , powiedziałem sobie , bierz maczugę , Saskio nieulękła
i wal ile wlezie , podłych parchów , izraelitów zrobaczonych !!
On mi tak , a ja go - przez myckę sztychem ! Oni z tej mańki
- a ja z kopyta w pejsy , cebulą zalatujące !
Nie ma zmiłuj się !
Koniec z ich kpinkami , docinkami i .... eee z tą ... ajronią !!!
W sumie sprawa dosyć łatwa jest !
Coś tam bełkoczą po hebrajsku , ale mam to , po katolicku ,
w dupie !
Żenada ...
Robiny , dara , izarysy - upośledzone dzieci Izaaka i Abrahama ...
Nawet nie potrafią z sensem odpowiedzieć na moje kulturalne
epistoły ...
Idzie łatwiej , nim przypuszczał !
Żaden przeciwnik ...
Gówno z Judei !
- Tak , tak mamo , już wyłączam i idę spać !
.... - a Bogać tam ...
Jeszcze odpiszę temu podłemu żydowi z Łodzi ..
Ta cholera napisała coś o wojnie sześciodniowej ...
Nie wiem , o co chodzi , ale trzeba pokrakę załatwić!
Oczywiście kulturalnie ! ... i po katolicku ..
Już piszę ...
... " Ty żydzie p .... etc ... "
No ! Teraz mogę spać iść !
Jezusie , alem ich dobił , normalnie !
Cały drżę ze szczęścia !

Paciorek i kima !!!

:-))))))
-
2010/12/30 21:03:12
Gość: pike, staticline17426.toya.net.pl
2010/12/29 14:09:13
":Franco pinochet mussollini hitler salazar - wszystko faszyści katoliccy, a ta mała wesz próbuje oddzielić faszyzm od swojej matki - kościoła rzymsko-katolickiego... i rzymski totalitaryzm od katolickiego totalitaryzmu."

No to przetłumaczmy z lewackiego na polski, co też Pikki w narzeczu swojem wypisał:

Franco - Generał patriota, prawicowy liberał wyznający wiarę w Jezusa Chrystusa, uchronił Hiszpanię przed czerwoną zarazą, dzięki czemu Hiszpanie w latach 50 i 60 dobrobyt osiągnęli.

Salazar - patriota, prawicowy liberał wyznający wiarę w Jezusa Chrystusa, uchronił Portugalię przed czerwoną zarazą, dzięki czemu Portugalczycy w latach 50 i 60 osiągnęli stabilizację, choć nie taki dobrobyt, jak Hiszpanie, chiba dlatego, że gienerałem nie był.

Pinochet - Generał patriota, prawicowy liberał wyznający wiarę w Jezusa Chrystusa, uchronił Chile przed czerwoną zarazą, dzięki czemu Chilijczycy w latach 70 i 80 dobrobyt osiągnęli, jego reformy gospodarcze wzorcem dla wszystkich państw wychodzących z totalitaryzmu stały się, nawet w Nadwiślańskim Kraju reformę emerytalną z roku 1999 na Pinochecie oparto, choć od samego początku sporym dziegciem oligarchicznym zatrutą, ale nawet z tego wykoślawionego kadłubka nasz Tusk Wszechmogący się teraz wycofuje ku uciesze imbecylów w Moc Tuskową ślepo wierzących, ale za parę, paręnaście, parędziesiąt lat w bezsilności swej nad głupotą swoją włosy wyrywać będących, głową w ścianę w rozpaczy swej nad głupotą swoją ach jakże imbecylną walących. Zaprawdę powiadam wam, zapamiętajcie słowa me: a nie mówiłem???????

Mussolini - socjalista, ateista, choć ochrzczony, tak jak najwięksi zbrodniarze ludzkości - Stalin i Hitler - twórca faszyzmu, czyli odpowiednika naszej Sanacji za Piłsudskiego, gdyby nie Hitler i 2 WŚ mógłby pozytywnie zapisać się w dziejach jak Gen. Franco w Hiszpanii, niestety za głupi był, chiba dlatego, że socjalistą i ateistą był.

Hitler - socjalista, ateista, choć ochrzczony, tak jak jego najbliżsi protoplaści Lenin i Stalin, twórca odpowiednika leninowsko-trockistowsko-stalinowskiego systemu totalitarnego - socjalizmu nacjonalistycznego nazizmem zwanego, choć przez lewaków również faszyzmem dla niepoznaki określanego, Żyd z pochodzenia, Judaizm z wielką estymą w swoim wiekopomnym dziele Mein Kampf opisującego, na Żydów wszelkie zło tego świata zwalającego, Żydów jako głównego wroga cywilizacji giermańskiej określającego i eliminację tychże jako główny cel polityki swej stawiającego, identycznie jak Stalin fizyczną eliminację wroga głównego burżujów, kułaków i Polaków jako główny cel polityki swej określającego, identycznie jak teraźniejsze lewaki eliminację wroga głównego czyli PISowców i Katolików jako główny cel polityki swej określający.
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/30 21:08:10

@ art

No to fantastycznie !
Jużem myślał , że nieporozumienie wkradło się pomiędzy
nasze szlachetne osoby !!!
Z nikim , jak z Tobą tak mi browar nie smakuje !

Niech Warta nie wylewa na Wiosnę !

... a ja go bukłaczkiem ...

Zdrowia , powodzenia w interesach !!!

.......
-
2010/12/30 21:14:05
Gość: Robin, staticline10521.toya.net.pl
2010/12/30 20:20:16
"A ja przeczytałem z należytą atencją Twój wpis
i myślę , żeś autorem thrillerów zostać powinien !"

Rabinie, tyś chiba w swej pozie rabinackiej przesłania i ostrzeżenia Saskiego nie doczytał.
Przecie pisze on, bynajmniej nie w duchu antysemickim, że totalitaryzm we wszelkich postaciach złem okrutnem jest, że w czasach dzisiejszych niebezpiecznie do tego totalitaryzmu się zbliżamy, próbując zamknąć giembę ludziom głoszącym inne poglądy.
Choć formy jego wypowiedzi trochi inwektytywnej nie podzielam...
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/30 21:15:14

Rebel !
Ależ ja go nie karmię !
Od dłuższego czasu piszę o nim w trzeciej osobie !
Jeśli jest uparty - zostanie tu i tak !
Jeśli jest głupi - także !
Jeśli ma odrobinę wstydu - pójdzie w jasną cholerę !

Jedno z trzech , pięć przez dziewięć , ni w trzy , ni w
dwa ...
eeee ...
Pozdrawiam i wdzięczny jestem za Twój wkład w odpór złu !!!

:-)))
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/30 21:22:13

pavec

Przestań .... Daj spokój ...
Nie tłumacz na polski tumana , któremu nienawiść
się poza burty wylewa !
Nie tegom się po Tobie spodziewał !
Zaliż jakąś cząsteczkę malutką Prawdy zauważyłeś we
wpisach pomienionego ?
Przecie to maszynka do odstrzału żydów i innych cudaków !
Chcesz-li jej podawać amunicję ?

No , no , no ...
Facet napalmem tryska , a Ty z konewką przylatujesz i strażaka
udajesz ...
Udało Ci się !!!

:-)))
-
2010/12/30 21:28:57
@ pavec mordo Ty nasza ukochana :-)

Z radością przyjmuję, iż wracasz do siebie po uderzeniu w głowę i traumie świąt zwanych dla niepoznaki przez katolików bożym narodzeniem i znowu stajesz się spięty i najeżony jak zakonnica przed testem ciążowym... przez co zabawny. Jak już nam tak pięknie nam wyłożyłeś życiorysy swoich idoli to proszę jeszcze oświeć nas ciemniaków lewackich w kwestiach takich pewnie równie wielbionych przez Ciebie kato-faszystów jak:
- Ante Pavelić,
- Josef Tiso,
- Eugenio Maria Giuseppe Giovanni Pacell (z zawodu szef krk pod pseudonimem Pius 12),
lub z naszego rodzimego podwórka:
- Wyszyński Stefan.

Pozdrawiam cię ciule i niecierpliwie czekam na dowcipy :-D
-
2010/12/30 21:35:52
Gość: Robin, staticline10521.toya.net.pl
2010/12/30 21:22:13
"Przestań .... Daj spokój ...
Nie tłumacz na polski tumana , któremu nienawiść
się poza burty wylewa !"

Saskia pisał wcześniej:
"Oświecony yntelektualisto, nienawidzę wszystkich którzy głoszą ideologie takie jakie głosił Hitler i wy... czy do tego, by to zauważyć, potrzeba nieuku aż wyższej inteligencji??
Czy ty yntelygencie naprawdę nie widzisz tego o co mi chodzi? Co chce podkreślić? Uwypuklić? "

Oprócz tego "nienawidzę" zgadzam się całkowicie, niby mamy jeszcze demokrację, ale jakby trochi zdławioną, na kagańcu jakowymś, media publiczne całkowicie już przez lewaków zawładnięte, niesłuszni dziennikarze na pysk wyrzuceni. Bardzo trafne to porównanie z Goebbelsem wcześniej było, kto kontroluje media ten ma władzę, nawet w demokracji. Pewnie, powiesz, że ci wyrzuceni na pysk dziennikarze niesłuszni słusznie na pysk wyrzuceni zostali, bo niezgodę sieją, podziały w narodzie tworzą. Identycznie myślał Goebbels...

-
2010/12/30 21:53:35
art-poz-7
2010/12/30 21:28:57
"(...) Jak już nam tak pięknie nam wyłożyłeś życiorysy swoich idoli to proszę jeszcze oświeć nas ciemniaków lewackich w kwestiach takich pewnie równie wielbionych przez Ciebie kato-faszystów jak:
- Ante Pavelić,
- Josef Tiso,
- Eugenio Maria Giuseppe Giovanni Pacell (z zawodu szef krk pod pseudonimem Pius 12),
lub z naszego rodzimego podwórka:
- Wyszyński Stefan."

No to przetłumaczmy z lewackiego na polski, co też Artisticzny Pozer nr 7 w narzeczu swojem wypisał:
Eugenio Maria Giuseppe Giovanni Pacelli - Papież Pius XII, w czasie II WŚ największy Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata, choć Żydzi medalu mu nie dali, izraelski teolog i historyk Pinchas Lapide pisał "Kościół Piusa XII uratował od pewnej śmierci z rąk nazistów 860 tysięcy Żydów. Liczba ta dalece przekracza efekty działań innych instytucji religijnych czy akcji ratunkowych podejmowanych przez państwa"

Wyszyński Stefan - Prymas Tysiąclecia, dzięki m.in. Jego zasługom a nie jak tzw. "prof" Friszke twierdzi, zasługom trockistów ale tyż i komunistów Kuronia i Modzelewskiego wolność uzyskaliśmy - dlaczego Arti zaszczytnym mianem katofaszysty go obdzielił, dalibóg tego nie wiem...

Ante Pavelić, Josef Tiso - nacjonaliści chcący zbudować państwa chorwackie czy słowackie, korzystający z okazji, jaką była II WŚ.
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/30 22:10:45
" Saskia pisał wcześniej:
"Oświecony yntelektualisto, nienawidzę wszystkich którzy głoszą ideologie takie jakie głosił Hitler i wy... czy do tego, by to zauważyć, potrzeba nieuku aż wyższej inteligencji??
Czy ty yntelygencie naprawdę nie widzisz tego o co mi chodzi? Co chce podkreślić? Uwypuklić? "

Oprócz tego "nienawidzę" zgadzam się całkowicie, niby mamy jeszcze demokrację, ale jakby trochi zdławioną, na kagańcu jakowymś, media publiczne całkowicie już przez lewaków zawładnięte, niesłuszni dziennikarze na pysk wyrzuceni. Bardzo trafne to porównanie z Goebbelsem wcześniej było, kto kontroluje media ten ma władzę, nawet w demokracji. Pewnie, powiesz, że ci wyrzuceni na pysk dziennikarze niesłuszni słusznie na pysk wyrzuceni zostali, bo niezgodę sieją, podziały w narodzie tworzą. Identycznie myślał Goebbels... "

...............

A gdzież związek pomiędzy cytowanym przez Ciebie wpisem
Saskii , a Twoją pisaniną poniżej ?
Być może jako Pan Brat , lepiej rozumiesz przesłanie tej kanalii
nienawistniczej ... Będę jednak za tym , że nie pojmujesz ani
słowa jego bzdurnych rewelacji ( tak jak wszyscy } , a piszesz
całkiem o czymś innym i podłączasz owe słowa ( całkiem
nieuprawnienie ) pod pomyje delikwenta ...
No , i już , całkowite kuriozum :
" Oprócz tego "nienawidzę" zgadzam się całkowicie ... " ...
Czyli skupiasz się na duperelach , a istota sprawy ( nienawiść
Saskii ) schodzi u Ciebie na plan dalszy ?
Myślałem , że właśnie z tym zjawiskiem zmierzysz się - jak na
bohatera walki z alpejską skałą - przystało !
Omijasz temat , który Ci mocno nie pasuje ...

No cóż ... omijaj , omijaj ...
Obyś nie obudził się pewnego pięknego poranka i nie dowiedział
się , żeś żyd z dziesiątego pokolenia !
A dlaczego ?
Bo Saskia tak mówi !!! ....
Chować głowę w piasek - to chyba jednak Twe Przeznaczenie !!!

:-))))
-
2010/12/30 22:16:43
@ tom

Radosne święta poszły się j---ć.
Całe szczeście, ze nie trafiłi w żłobek.
-
2010/12/30 22:29:54
@ pavec

Dzięki na Ciebie zawsze można liczyć jak jesteś w formie i tym razem się nie rozczarowałem i szczerze uśmiałem :-D
Co do Wyszyńskiego nie wiem czy to wybiórcza [!sic] kato pamięć czy tylko ogólne niedouczenie niewygodnych faktów ?? Stefan zanim został kardynałem bardzo mocno udzielał się w mediach (coś jak rydzyl teraz) i niechlubnie zasłynął z gloryfikowanie w swoich artykułach faszyzmu lub głoszenie poparcia dla niego. Niewygodne dla polskich katoli i mocno wstydliwe jest zarówno poparcie dla włoskiego faszyzmu i Mussoliniego, jak i dla hitleryzmu.
-
2010/12/30 22:45:18
A jeszcze co do Piusa 12 pozwolę sobie tutaj przytoczyć list mądrego człowieka do tego buca. I miej Jahwe w opiece tych biednych żydów których ratował kościół pod jego przewodnictwem...

List Prezydenta Stanów Zjednoczonych Harry'ego Trumana do Pacelliego.

Szanowny Panie Pacelli
Jako baptysta i jako głowa jednego z największych i najpotężniejszych narodów świata, gdzie wszyscy nazywają mnie po prostu panem Trumanem, nie mogę stosować zwrotu: Jego Świątobliwość, ponieważ ten tytuł jest zarezerwowany tylko dla Boga. My w Stanach Zjednoczonych uważamy wszystkich ludzi za równych przed Bogiem i zwracamy się do siebie naszym własnym, prawdziwym imieniem. W konsekwencji tego piszę do Pana jako do Pana Pacelliego.
Jestem przekonany, że ani Pan, ani Pański Kościół nie należą do tych, którzy prawdziwie szukają pokoju i pracują dla niego. Twórcy naszego narodu, poznawszy całą historię i cechy Pańskiego kościoła, tak bardzo lubiącego politykę i wojnę, ustalili jako główną zasadę obowiązującą nasz rząd, by nigdy papież nie miał prawa mieszać się do naszych spraw. Dobrze poznaliśmy doświadczenie historii Europy i jesteśmy pewni, że nasza demokracja nie trwałaby długo, jeśli pozwolilibyśmy - na podobieństwo rządów europejskich - oplątać się waszymi doktrynami i politycznymi intrygami.
Tomasz Jefferson, jeden z najmądrzejszych ludzi naszego kraju, powiedział jasno: "Historia nie dostarczyła nam ani jednego przykładu państwa pod wpływami kościoła, któremu udałoby się zachować wolność religijną".
W konsekwencji Pan nie posiada najmniejszych kwalifikacji, aby móc mnie pouczać o sposobie prowadzenia mego narodu drogą pokoju. Kilka faktów mogłoby pomóc Panu w odświeżeniu swej pamięci. Pański poprzednik w Watykanie, papież Pius XI rozpoczął atak faszystowski, zawierając układy z Mussolinim w 1929 r. Cywilizacja chrześcijańska w tym roku została haniebnie zdradzona. Sławny pisarz i historyk naszego kraju, Lewis Mumford - ani komunista, ani antykatolik - napisał w książce "Faith for Living" z 1940 r.: "Perfidia świata chrześcijańskiego jasno urzeczywistniła się w 1929 r. przez konkordat, który powiązał Mussoliniego z papieżem".
Wówczas tylko nieliczni w Stanach Zjednoczonych znali prawdziwe oblicze faszyzmu tak dobrze jak Pan i papież Pius XI, a wy dwaj pomogliście do jego sukcesu i związaliście z nim wasz kościół. Pan sam - jako młody ksiądz i dyplomata - wykonywał specjalne zadanie - pomocy Niemcom w przygotowaniach do drugiej wojny światowej. Spędził Pan dwanaście lat w Niemczech. W porozumieniu z von Pappenem pomógł Pan Hitlerowi wzmocnić się oraz - jako kardynał Pacelli położył Pan podpis pod konkordatem, który powiązał Watykan i Wielkie Niemcy w 1933 r.
Nie udowodni mi Pan swojej niewiedzy o tym, że Hitler i naziści przygotowywali spisek przeciwko nam. Nawet katoliccy biografowie piszą, że przez wiele lat był Pan najlepiej poinformowaną osobą w całej Trzeciej Rzeszy. Po podpisaniu konkordatu, tak ważnego dla Hitlera, von Pappen, który w Norymberdze z wielkim trudem uratował swoje życie, powiedział: "Trzecia Rzesza jest pierwszym mocarstwem nie tylko uznającym, lecz w dalszym ciągu wprowadzającym w życie szczytne zasady papiestwa".
Pańscy kardynałowie i biskupi w Rzymie błogosławili oręż użyty przeciw bezbronnym Abisyńczykom. Pański kardynał Schuster z Mediolanu ogłosił podbój Abisynii, jako świętą wojnę, która pozwoli zatriumfować w tym kraju krzyżowi chrześcijańskiemu. Pan rości sobie prawa, aby nadal nazywać swój kościół - Kościołem Bożym i w konsekwencji żądać, abym ja, szef cywilnego, konstytucyjnego państwa zgodził się uznawać Pana jaki mojego zwierzchnika, a w ten sposób jako zwierzchnika narodu amerykańskiego.

I co ano nic 65 lat po wojnie a jak na czele sekty stał faszysta tak stoi po
dziś dzień !!
-
2010/12/30 22:46:12
art-poz-7
2010/12/30 22:29:54
"Stefan zanim został kardynałem bardzo mocno udzielał się w mediach (coś jak rydzyl teraz) i niechlubnie zasłynął z gloryfikowanie w swoich artykułach faszyzmu lub głoszenie poparcia dla niego. Niewygodne dla polskich katoli i mocno wstydliwe jest zarówno poparcie dla włoskiego faszyzmu i Mussoliniego, jak i dla hitleryzmu. "

Ożesz ty mnie zagiął, a gdzież on to faszyzm gloryfikował czy popierał?
Chiba z tego poparcia po wybuchu II wojny światowej z polecenia bpa Michała Kozala ukrywał się przed gestapo we wsi Stanisławka w województwie lubelskim.
-
2010/12/30 22:52:10
Tak, tak szukali go 2 lata po to żeby po 6 h "podziękowań" go wypuścić :-)
-
Gość: eryk2, *.dynamic.chello.pl
2010/12/30 23:02:04
- "Rasizm kryje w sobie pewne zdrowe myśli, które dotychczas znane były tylko w szczupłym gronie lekarzy i biologów. Dziś przyszedł czas na ich rehabilitację". ("Ateneum Kapłańskie" rok 1938, zeszyt 1, str. 23) " Trudno nie przyznać słuszności twierdzeniom HITLERA, żyd pozostał obcym ciałem w organizmie narodów europejskich (...) Żyd zwalcza obcą jego psychice kulturę, wyrosłą na podłożu chrześcijaństwa. Jego przeobrażenie może się dokonać tylko na drodze religijnej - przez szczere, bezinteresowne przyjęcie chrześcijaństwa". "HITLER jest doskonałym znawcą psychologii tłumu i twórcą nowej, genialnej taktyki" "Dzisiejsza III Rzesza podjęła tytaniczną próbę realizacji wielkiej idei, która ma przynieść odrodzenie ludzkości. Niemcy stały się obok Włoch rzecznikiem ideologii o zasięgu ogólnoludzkim " ("Ateneum Kapłańskie" rok 1938) "Zasady wychowawcze nacjonalizmu niemieckiego są WZORCEM dla innych narodów. W nacjonalizmie odbija się dusza Niemiec ". ("Ateneum Kapłańskie" 1937 r., zeszyt l str. 152) Autorem tych słów jest ks. kardynał Stefan Wyszyński "Prymas Tysiąclecia"-kandydat na świętego i Patrona Polski.
-
2010/12/30 23:02:14
art-poz-7
2010/12/30 22:45:18
"A jeszcze co do Piusa 12 pozwolę sobie tutaj przytoczyć list mądrego człowieka do tego buca. I miej Jahwe w opiece tych biednych żydów których ratował kościół pod jego przewodnictwem..."

Mądrego człowieka, którego M.Wańkowicz w książce "W pępku Ameryki" okrutnie i bezlitośnie przedstawił?
Podaj źródło owego "listu" - jest strona www.trumanlibrary.org, z chęcią poczytam...
-
2010/12/30 23:14:56
Gość: eryk2, 87-207-1-153.dynamic.chello.pl
2010/12/30 23:02:04

I jak tu nie być Saskią, ręce opadają. Jak chcesz już cytować czyjeś wypowiedzi, zapodaj źródło tej wypowiedzi. W ten sam sposób mogę np. zacytować Kuronia, że w Trybunie Ludu w roku 1963 napisał, iż Stalin największym obrońcą pokoju światowego był.
Poza tym przed wybuchem II WŚ Hitler nie był postrzegany jako zbrodniarz jakowyś największy, przeciwnie, patrząc na sukcesy gospodarcze Niemiec w latach trzydziestych większość wielkich ówczesnego świata widziała w nim wielkiego męża stanu.
-
2010/12/30 23:17:24
A co tak ciężko sobie wygooglać ??
www.google.pl/#hl=pl&biw=2368&bih=1059&&sa=X&ei=sAMdTee7IIKb8QPZ6LSBBQ&ved=0CBUQBSgA&q=List+Prezydenta+Stan%C3%B3w+Zjednoczonych+Harry%27ego+Trumana+do+Pacellego.&spell=1&fp=a1e82c651317d057

Na marginesie chciał bym dożyć czasu kiedy nasz prezydent w równie wyszukany sposób podziękuje faraonowi za światłe rady i wpierdalanie się w nieswoje sprawy :-D
-
Gość: eryk2, *.dynamic.chello.pl
2010/12/30 23:23:49
@eryk2

Jeżeli uważasz, że w 1938 chrześcijański duchowny powinien był piać hymny pochwalne na cześć Hitlera z powodu jego sukcesów gospodarczych (było to już morderstwach w Noc długich noży, po utworzeniu Dachau i Sachsenhausen, po Anschlussie), to... to kompletnie nie rozumiesz, co to znaczy być chrześcijaninem. Wyszyński też, jak widać, nie rozumiał. W dobrym towarzystwie idziesz na zatracenie - pozostaje mieć nadzieję, że na Sądzie Ostatecznym Pan Jezus się zlituje i puknie takich jak wy dwaj w główkę, zamiast powiedzieć: "Mt 25, 40" albo "Mt 25, 12".
-
2010/12/30 23:29:36
art-poz-7
2010/12/30 23:17:24
"A co tak ciężko sobie wygooglać ?? "

Wygooglowałem, a jakże, zawsze staram się wygooglować, zanim cóś napiszę, żeby na idiotę nie wyjść. Tylko te wyniki jakoś takoś zaufania mojego nie wzbudzają, jakieś wypowiedzi oszołomów na forach, gdzieś wcześniej wyłapane, po wielokroć powielane...
Źródła panie brakuje, w j. angielskim najlepiej, np. ze strony www.trumanlibrary.org
-
2010/12/30 23:34:46
Gość: eryk2, 87-207-1-153.dynamic.chello.pl
2010/12/30 23:23:49
"Jeżeli uważasz, że w 1938 chrześcijański duchowny powinien był piać hymny pochwalne na cześć Hitlera z powodu jego sukcesów gospodarczych (było to już morderstwach w Noc długich noży, po utworzeniu Dachau i Sachsenhausen, po Anschlussie), to... to kompletnie nie rozumiesz,"

Dziecinko, a czytać potrafisz?
Wyraźnie napisałem "poza tym" prosząc o podanie wiarygodnego źródła, że Stefan Wyszyński będący wówczas redaktorem naczelnym Ateneum Kapłańskiego" tak napisał.

-
2010/12/30 23:48:40
"...zawsze staram się wygooglować, zanim cóś napiszę, żeby na idiotę nie wyjść."

Jako, że nie jestem złośliwym katolem i mimo wszystko cię trochę lubię bo dostarczasz mi świetnej rozrywki to tego nie skomentuje... :-)))
To nie moja wina że akurat na wskazanej stronie nie umieszczono tego listu. Być może był prywatny, może były inne powody nie wnikam. Spróbuj może zatem szukać tak:
http://www.google.pl/search?as_q=Letter+from+U.S.+President+Truman+to+Pacelli&hl=pl&biw=2368&bih=1059&num=10&btnG=Szukaj+w+Google&as_epq=&as_oq=&as_eq=&lr=&cr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=&as_rights=&safe=images
-
Gość: eryk2, *.dynamic.chello.pl
2010/12/30 23:56:01
@pavec

Protekcjonalny poganinie - poszukaj sobie w bibliotece. Przedwojenne roczniki "Ateneum Kapłańskiego" ocalały. Dla niektórych - niestety...
-
2010/12/31 00:07:11
art-poz-7
2010/12/30 23:48:40
"Jako, że nie jestem złośliwym katolem i mimo wszystko cię trochę lubię bo dostarczasz mi świetnej rozrywki to tego nie skomentuje... :-)))
To nie moja wina że akurat na wskazanej stronie nie umieszczono tego listu. Być może był prywatny, może były inne powody nie wnikam."

Oto masz przykład rzetelnego źródła:
trumanlibrary.org/publicpapers/index.php?pid=1902&st=&st1=
gdzie Truman wyraża się o Papieżu:
Your Holiness
Your Excellency
itd.
więc nie sądzę, żeby nawet tak mierny prezydent jakim był Truman, ale bądź co bądź mąż stanu pisał do Papieża Mr. Pacelli
A takie wstawki typu "Być może był prywatny, może były inne powody nie wnikam" to typowy chwyt lewaków, ażeby oczernić KK....
-
2010/12/31 00:08:55
Gość: eryk2, 87-207-1-153.dynamic.chello.pl
2010/12/30 23:56:01
"Protekcjonalny poganinie - poszukaj sobie w bibliotece. Przedwojenne roczniki "Ateneum Kapłańskiego" ocalały. Dla niektórych - niestety..."

Ach, żebym ja ci miał dostęp do owych roczników... A ty masz, że z taką pewnością piszesz?
-
2010/12/31 00:15:03
Gość: Robin, staticline10521.toya.net.pl
2010/12/30 22:10:45
"A gdzież związek pomiędzy cytowanym przez Ciebie wpisem
Saskii , a Twoją pisaniną poniżej ?(...)"

Co tak Cię Saskia do pasji jakoweś doprowadziła? Mnie np. nie raz od idiotów, pedofilskich klechów wyzywano, zaszczytnym mianem katofaszysty antysemity obdarzano, i jakoś pasji nienawistnej w stanie wykrzesać nie byłem.
Ja pisałem odnosząc się do wcześniejszych enuncjacji Saskich,
Np. pisząc o Słonimskim:
"Antoni Słonimski wspomina, jak to w koszmarnych czasach stalinowskich rzeźbiarz Ksawery Dunikowski zwiedzał wystawę rzeźby socrealistycznej w warszawskiej "Zachęcie".
Przyglądając się wystawionym rzeźbom powiedział: "widziałem już rzeźby w glinie, w marmurze, w brązie. Pierwszy raz widzę w wazelinie. W wazelinie - pierwszy raz"."
odpowiedzią na to był zarzut, że Słonimskiego oczernia. Jeśli w powyższym zdaniu widzisz oczernianie Słonimskiego, toś chiba zwolennikiem sztuki socrealistycznej jest. Jezus Maryja, a możeś ty i jaki kryptostalinowiec jest?
-
2010/12/31 00:39:02
Znowu bingo, dokładnie tego się spodziewałem...[rotfl]
Truman ani razu nie zwrócił się do faraona zwrotem "Wasza Ekscelencjo".
To Pacelli tak się zwraca do prezydenta U.S.A. w odpowiedzi na jego list jak już się czepiamy takich detali.
Panowie wymienili oficjalnie miłe dyplomatyczne liściki, gładkie i nic nie wnoszące uwagi. Czy sądzisz w swej naiwności, że w latach 1945-53 polityka i dyplomacja tak bardzo różniły się od teraźniejszej ujawnionej przez WikiLeaks i Truman nie mógł mniej oficjalnie napisać co naprawdę myśli o Pacellim jak ten go wkurzył i próbował mu narzucać swoją kato wizję ?? Czy nie jest dziwne, że przez okres 8 lat kiedy jeden był przywódcą mocarstwa a drugi przewodził teoretycznie najliczniejszej religii wymienili oficjalnie tylko albo aż po 1 liście ??
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/31 00:50:26
Art,

no to sobie jeszcze na taki "cud" poczekasz:
img.interia.pl/wiadomosci/nimg/i/q/Prezydent_audiencji_4656133.jpg
-
2010/12/31 00:56:44
art-poz-7
2010/12/31 00:39:02
"Znowu bingo, dokładnie tego się spodziewałem...[rotfl]
Truman ani razu nie zwrócił się do faraona zwrotem "Wasza Ekscelencjo".
To Pacelli tak się zwraca do prezydenta U.S.A. w odpowiedzi na jego list jak już się czepiamy takich detali."

No dobrze, ale zwrot:
Your Holiness to chyba nie to samo, co Mr. Papież
Jeślibyś nie wiedział, znaczy to "Wasza Świątobliwość"...

"Panowie wymienili oficjalnie miłe dyplomatyczne liściki, gładkie i nic nie wnoszące uwagi. Czy sądzisz w swej naiwności, że w latach 1945-53 polityka i dyplomacja tak bardzo różniły się od teraźniejszej ujawnionej przez WikiLeaks i Truman nie mógł mniej oficjalnie napisać co naprawdę myśli o Pacellim jak ten go wkurzył i próbował mu narzucać swoją kato wizję ??"

Taki jest język dyplomacji, i dawniej i obecnie mniej więcej, dlatego sądzę, że ten list Trumana do Papieża przez ciebie cytowany to jakaś bzdura, nawet jeśliby Truman Piusa XII z całego serca nienawidził. Poza tym w latach 1945-53 jak już Pius XII mógł mieć jakikolwiek wpływ na losy ówczesnego świata, to z punktu widzenia USA znając antykomunistyczne poglądy Pacellego Trumanowi powinno zależeć na tym, aby mieć w papieżu sojusznika....


Czy nie jest dziwne, że przez okres 8 lat kiedy jeden był przywódcą mocarstwa a drugi przewodził teoretycznie najliczniejszej religii wymienili oficjalnie tylko albo aż po 1 liście ??
-
2010/12/31 00:58:12
Tych listów oficjalnych jest więcej.
-
2010/12/31 01:17:30
Poza tym USA po wojnie stosowały wobec Niemiec politykę ambiwalentną - z jednej strony potępiały nazizm, w strefie okupacyjnej amerykańskiej odbywały się sądy, kto zwolennikiem nazizmu był a kto nie - nawet wielkich dyrygentów Furtwänglera i von Karajana poddano ostracyzmowi - a z drugiej strony ochoczo przyjmowano naukowców nazistowskich, zwłaszcza z dziedziny techniki rakietowej czy nuklearnej, jak np. von Brauna.
Czyli była to polityka pragmatyczna, dostosowana do interesów USA, więc jeśli Pacelli - przywódca najliczniejszej religii, zajadły antykomunista i wróg sowiecki miał jakiekolwiek znaczenie w tamtym czasie, to nawet jeśli miałby być prawą ręką Hitlera, dla Amerykańców byłby wielkim sojusznikiem w zimnej wojnie i o jego rzekomej kolaboracji z Hitlerem ochoczo by zapomnieli.
-
2010/12/31 01:57:25
Że niby aż 2 podaje to źródło wszech wiedzy o Trumanie ? Z czego to drugie to coś na kształt życzeń świątecznych jeszcze bardziej nie znaczące, lakoniczne i bardziej wygładzone niż pierwszy list. Ciekawe ile z automatu wysyła prezydent USA takich notek nawet o tym nie wiedząc... Zresztą nieważne, jako katolik wierzysz w różne dziwne rzeczy i to Twój problem, ja miłośnik pokoju siłą przymuszał cię do wiary w ten dokument nie mam zamiaru.
Inny lewak napisał kiedyś zapewne żeby zdyskredytować Twój umiłowany kk:
"świątynie, kadzidło, świece, ofiary, woda święcona, święta, procesje, błogosławienie pól, szaty kapłańskie, habity, rzeźby i obrazy mają pogańskie korzenie."
Czyżby coś istotnego dla doktryny krk pomiął ?? Chyba nie, bo komuch ten przebrzydły był... (ledwo mi to przez klawiaturę przechodzi) kardynałem. Ups jak by tych nieszczęść było mało B16 w tym roku podczas swojego turne po wyspach zrobił gościa błogosławionym dokładnie w dniu 19 września.
Pavec nie szukaj wiarygodnej strony w necie ta czerwona stonka (!sic) zeszła z tego świata w latach 90 ale XVIII w. Jak już udasz się do biblioteki uzupełnić swoją wiedzę o Stefanie to przy okazji poszukaj "The Development of the Christian Religion" autor - John Henry Newman

Dobranoc ;-)
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2010/12/31 03:55:37
Jakim autorytetem może być ludobójca Truman? Dla kogo? Dla lewaków? Żaden tam baptysta, tylko mason - nie można być jednym i drugim, bo to jest sprzeczność sama w sobie, nie da się służyć dwóm Panom - no chyba, że jest się oszustem ...

Jedną z pierwszych decyzji podjętych przez tego liberalnego i demokratycznego (a jakże!) prezydenta USA było wypróbowanie (!) broni jądrowej. I to kosztem państwa i narodu, który już nijak nie mógł tej wojny wygrać, bo był na łopatkach ...

-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2010/12/31 10:00:41
@Paw

"Jakim autorytetem może być ludobójca Truman? (...) nie da się służyć dwóm Panom - no chyba, że jest się oszustem ..."

Nie można służyć dwóm Panom, chyba, że się jest oszustem. - Tak?
- A może dodałbyś przy okazji "Paw" - ile milionów istnień ludzkich wymordował kościół? - I - to żywcem - paląc ich na stosie, łamiąc kołem, albo rozrywając końmi, i z lubościom przyglądając tym torturom przez katabasów w czerni i czerwieni?
- No tak, ale to było takie katolickie, takie chrześcijańskie...

-
2010/12/31 10:16:48
Nie po to Watykan utrzymuje w Polsce ponad 30 tys. armie katabasów i purpuratów aby katolicy musieli myśleć samodzielnie. Jak czegoś nie wiesz zapytaj swojego proboszcza krynice wiedzy wszelakiej. On ci powie jak masz głosować, co i kiedy jeść oraz jak uprawiać seks oraz wiele innych ciekawych faktów za ciebie zinterpretuje ;-)))
Masonem był i to pewnie wysokiego stopnia ? No i dzięki ci boże !! Głupiego masona jeszcze nie spotkałem za to stada bezmyślnych i bezrefleksyjnych katolików i ich samozwańczych przewodników całe tabuny się po kraju walają na dodatek sterowane przez faszystę z Watykanu. Założyciel już 2000 lat temu przestrzegał:
-Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus. (1Tym.2:5)
- Ja jestem droga i prawda i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze Mnie (Jan 14:6)
- Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, kto nie wchodzi przez drzwi do owczarni, lecz w inny sposób się tam dostaje, ten jest złodziejem i zbójcą... Ja jestem drzwiami dla owiec. (Jan 10:1.7)
-
2010/12/31 11:19:23
50 różnych flaszek w barku ale moja Pani potrafi wymyślić 51 której akurat nie ma. Podczas przechadzki do sklepu po likier jajeczny naszła mnie też i taka refleksja, że nawet Paw sterowany falami radiowymi czasami prawdę chlapnie...

"Nie można służyć dwóm Panom, chyba, że się jest oszustem. - Tak?"
TAK !! Pełna zgoda, dlatego urzędnicy "jedynie słusznej religii" służą jedynie... mamonie ;-)))
W biblii nie ma nic na tema, że będąc w kółku rybackim nie można należeć do kółka np. obrońców praw dzieci przed pedofilami - Tak ??
Takie sformułowania zawarte są tylko w nauczaniu krk sporządzonym tylko i wyłącznie przez ludzi (o wątpliwym namiestnictwie) w dużej części zainteresowanych monopolem tylko na swoją prawdę i swoją kasę.
-
Gość: machnik, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/12/31 13:52:11
-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2010/12/31 14:22:17
@Paw

Piszę do Ciebie "Paw" jeszcze raz, bo po pierwsze nie odpowiedziałeś mi,
a po drugie błędnie mi się w szybkości napisało słowo "lubością"

"Jakim autorytetem może być ludobójca Truman? (...) - nie da się służyć dwóm Panom - no chyba, że jest się oszustem ..."

Nie można służyć dwóm Panom, chyba, że jest się oszustem. - Tak?
- A może dodałbyś przy okazji "Paw" - ile milionów istnień ludzkich wymordował kościół? - I - to żywcem - paląc ich na stosie, łamiąc kołem, albo rozrywając końmi, i do do tego jeszcze z lubością przyglądając się tym torturom przez katabasów w czerni i czerwieni?
- No tak, ale to było takie katolickie, takie chrześcijańskie...
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2010/12/31 15:05:45

pavec

Wcale mnie Saskia nie doprowadza do pasji ..
Przecie język mój , ostry i agresywny momentami ,
wcale nie jest podobny do saskiowego ...
Chcę mu nieraz coś napisać , albo odpisać - tak po prostu !
A przecie nie będę do żula przemawiał w pięknym stylu
sienkiewiczowskim czy szekspirowskim , bo szkoda fotygi
( pardon , że z małej ) i trudu mego !
Takie miernoty rozumieją tylko zupacki i żołnierski język , którym
posługiwały się , swego czasu , panie nieciężkich obyczajów z
ulicy Złotej w W-wie ...
Widząc przechodnia płci męskiej , klepały się po pośladkach i
pytały wyzywająco :
- Będziemy dziś katować to du..ko ? !
Chciałbyś z takimi elokwentnie konwersować o w/w czynnościach ?

Miejże pojęcie o świecie i ludziach !
Kilka ostrzejszych słów nie oznacza od razu , żem w pasję popadł !
Robię to na zimno , z pełnym wyrachowaniem i świadomością
ewentualnej odpowiedzialności za słowo !! Nie sądzę , by Saskia
tak samo podchodził do tematyki ! Jego przesłanki są bardziej
prozaiczne .... facet musi do..lić każdemu , kto ma inne pomysły !

W razie czego - to Dosiego Roku !!!

:-)))
-
2010/12/31 15:32:42
Gość: Warta, 87-207-193-15.dynamic.chello.pl
2010/12/31 14:22:17
"ile milionów istnień ludzkich wymordował kościół? - I - to żywcem - paląc ich na stosie, łamiąc kołem, albo rozrywając końmi, i do do tego jeszcze z lubością przyglądając się tym torturom przez katabasów w czerni i czerwieni?"

Jeśli masz na myśli Kościół Katolicki to może ja nieśmiało odpowiem - tych milionów było ok 0,01 na przestrzeni 400 lat w całej Europie (no jeszcze w Ameryce Płd).
pl.wikipedia.org/wiki/Inkwizycja#Liczba_ofiar
czyli wychodzi na rok 25 ofiar. Dla porównania w krajach protestanckich po reformacji samych czarownic spalono na stosie ponad 100 tys. na przestrzeni 200 lat czyli na rok wychodzi 500 - czyli trochi więcej niż 25, a przy tym te polowania na czarownice miały miejsce głównie w Niemczech.

Ta liczba 10tys. na przestrzeni 400 lat w całej Europie i tak jest mocno przeszacowana, polecam artykuł Ziemkiewicza:
www.eioba.pl/a84434/stosy_klamstw_o_inkwizycji
-
2010/12/31 15:38:43
Gość: Robin, staticline10521.toya.net.pl
2010/12/31 15:05:45

"Wcale mnie Saskia nie doprowadza do pasji .."

To dobrze, że pasja nienawistna szerokim łukiem nas omija.
Też życzę Tobie i wszystkim z prawa i lewa szczęśliwego Nowego Roku, aby nam się kryzys jakowyś piekielny na głowy nie zwalił i abyście Wy lewaki kochane za rok równie mocno naszego Tuska ukochanego miłowali....
-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2010/12/31 15:48:21

@Paw
Znonuż się Tobie pavec odpowiedziało niechcący jako "Paw". Eeee, ale dajmy już sobie z tym spokój...
- Oczywiście, że kościół wymordował, i to w bestwialski sposów miliony ludzi, ale dla mnie cierpienie, choćby jednego człowieka jest bardzo bolesne, a co dopiero - tak jak rzymscy biskupi rozsiedzeni na dupach, przyglądali się ludziom żywcem palonych na stosach... - Eeee!!!
-
Gość: , *.wtvk.pl
2010/12/31 19:47:08
Znalazłam w internecie artykuł chyba z Polityki, wywiad z Friderick Forsyth'em, ten sławny pisarz. autor n.m. Trzech Dni Jackala i innych powieści kryminalnych. Pisze on, że ktokolwiek wsadził na pokład samolotu 11/4 prezydenta i generałów był idiota. W UK ten kto by próbował umieścić w tym samym samolocie Królową i Księcia KArola nastepnego dnia wyleciałby z pracy. Takie mam pytanie, moze ktos wie, a jak było 7/4, tak leciał premier i kto jeszcze z ważnych osób ? Ogólnie rzec biorąc dziwi mnie, ze tak mało porównuje się te dwa lloty. Nie przepadami za Naszym Dziennikiem, ale może by napisali taki porównawczy artykuł. Czy, np. w obu przypadkach lecieli ci sami piloci, ta sama ochrona ? Ile posób z jakich partii ?
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/31 20:12:01
problem w tym że to Zimny Lech chciał mieć na start swojej kampanii wyborczej samą śmietankę dookoła swojej skromnej osoby. To on naładował tam wiernych sobie generałów, wysokich przedstawicieli Bobra Świętego i pół wierchuszki sekty PiSem zwanej. A prezydentowi się nie odmawia. Potrafisz wyobrazić sobie skandal i raban jaki podniosło by PiS gdyby rząd zablokował wylot delegacji w takim składzie jaki zażyczył sobie Najjaśniejszy?

A jak ND się weźmie za analizę tego problemu to wyjdzie im że to masoni z PO siłą przykuli do foteli wszystkich proprezydenckich wasali i dorzucili jeszcze tych których nie lubią, zatankowali za mało paliwa i wystrzelili tutke z związanym i zakneblowanym Protasiukiem w cholerę. Niech oni już lepiej nic nie analizują. i tak zrobili już z katastrofy szopkę
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2010/12/31 20:21:34

a tak w ogóle to

szczęśliwego nowego roku niewierni.
niech Duch Tutki Smoleńskiej zawsze nad Wami krąży i od durnych pomysłów chroni a Bóbr Św pod postacią Szamana z Torunia niech nad pomyślnością finansowa czuwa

życzy Tom
-
Gość: Saskia, *.poleczki.dialup.inetia.pl
2010/12/31 20:45:49
Katoryj premierom, katoryj prezidentom? - Wsio ryba (155) bit.ly/fnMVy7
-
Gość: Saskia, *.poleczki.dialup.inetia.pl
2010/12/31 20:52:19
Kto wg. pani jest winny strzelaninie w Łodzi? (137) bit.ly/ggCZxQ
-
Gość: Saskia, *.poleczki.dialup.inetia.pl
2010/12/31 21:38:00
Mógłbym tak iść na obchody? - Lepiej zrezygnuj (122) bit.ly/fH2uNZ
-
Gość: Saskia, *.poleczki.dialup.inetia.pl
2010/12/31 21:53:33
Proszę dwie czarne skrzynki - Nie mamy pańskich skrzynek... I co pan nam zrobi?! (119) a.imageshack.us/img248/6862/0119niewolnik940.gif
-
Gość: , *.wtvk.pl
2010/12/31 22:33:06
@TOM
Masz rację, ale moze ktoś z blogowiczów wie kto leciał z p. Tuskiem, czy też najwyżsi rangą generałowie ?

-
2010/12/31 23:47:25
r.maszkowski napisał 2010-12-29 23:10:49:
> Teoria zamachu będzie się miała coraz lepiej. Jeżeli wszystkie
> komisje udowodnią niezbicie, że piloci robili błędy, to się okaże,
> że milczeli, bo zostali zahipnotyzowani. Albo otruci. Albo przekupieni.

Dopiero teraz wysłuchałem reklamy "NDz" z tego samego dnia, 29 XII, w której jest mowa m.in. o tym, że: "... na przykład gdyby, teoretyzując, chodziło o zbadanie, czy pilot nie był podtruty ...". Jak ja znam tych oszołomów...
-
Gość: izarys, 178.73.63.*
2011/01/01 00:25:56
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2011!!!

A co do spisku i zamachu, to co to za wraże siły uknuły tak niecny spisek i twierdzą, że spisku i zamachu w Smoleńsku nie było?
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2011/01/01 00:39:04
Iza, zorientowali się w końcu że tutka w Betlejem pierdyknęła a nie w Smoleńsku. Całe szczęście że nie w stajenkę tylko obok bo jeszcze i święta by Wolakom diabli wzięli :]
-
2011/01/01 00:53:05
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Zycze wszystkim, zeby rok 2011 byl ostatnim rokiem nadawania pana Rydzyka.
-
2011/01/01 01:39:22
Wszystkiego najlepszego, wszystkim.
-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2011/01/01 01:43:08

WSZYSTKIM MYŚLĄCYM I POSTĘPOWYM PISZĄCYM NA TYM BLOGU - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2011!!!

- I OBY NAM OSZOŁOMY ZMĄDRZELI...

....................................................... ŻYCZY "WARTA"
-
2011/01/01 02:56:51
Jeżeli chcecie się dowiedzieć skąd zoofilia w "Naszym Dzienniku" (a potem też i w RM) to moją próbę wyjaśnienia można znaleźć w grupie usenetowej alt.pl.radio.radiomaryja
-
Gość: yahoo, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/01/01 04:34:45
polemika z agnostycyzmem

www.youtube.com/watch?v=5t6Hku1uc2M
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2011/01/01 10:27:44

... No to też wszystkim - wszystkiego z Nowym Rokiem !

Ło Jezu , ale mnie bańka napie.... eeee .... boli !
Jestem na etapie soku pomidorowego , ale chyba sięgnę
po drastyczniejsze środki , związane z browarnictwem pojętym
bardzo szeroko ....
Nie wiedzieć czemu powyżej opisane dolegliwości , prawie
zawsze przyplątują się pierwszego dnia stycznia ....
Mój małżon ma na ten temat dosyć pokrętną teorię , ale
jakże fałszywą z gruntu i kosmicznie nieuzasadnioną ...
Ja miałbym hołdować dżinowi zamieszkującemu wnętrze
butelki ? Aleć tam ! To perfidne babskie gadanie mające na
celu wywołanie u nas poczucia winy i niskiej samooceny ...
Tak , tak , panowie , przecie dobrze wiecie , o co chodzi !
One to potrafią , oj potrafią - bóg , pod tym kątem ,
skonstruował je aż nadto perfekcyjnie .... Może złe żebro
wyrwał Adamowi ?....Dobrze choć , że Dorota używa dziś
słów dobitnych , ale wypowiada je cicho , na Błaszczakową
modłę .... Dzięki Ci Boże Miłosierny !!!
Ja mam jednak swoją opinię na temat bólów około czaszkowych
i ujemnego bilansu wodnego ( który jak najszybciej zamierzam
uzupełnić ) !
To kara za moje staro-roczne grzechy i agresywność niejaką ,
którą znajduję w niektórych moich wpisach na GR , a także za
poniewieranie bezbronnych przeciwników moich spod znaku
czarnej sotni i fan klubu Radia Maryja !
Tak nie można , a może i można , ale cena jest zbyt okrutna ...

No dobra , muszę sprawdzić jak smakuje Warka w nowym roku ...

Adyjos !!!

:-)))
-
2011/01/01 12:30:37
Bierzemy 12 miesięcy,
oczyszczamy je dokładnie
z goryczy, chciwości,
małostkowości i lęku.
Po czym rozkroimy każdy miesiąc
na 30 lub 31 części tak, aby zapasu
wystarczyło dokładnie na cały rok.
Każdy dzień przyrządzamy osobno,
z jednego kawałka pracy
i dwóch kawałków pogody i humoru.
Do tego dodajemy trzy duże łyżki
nagromadzonego optymizmu,
łyżeczkę tolerancji,
ziarenko ironii i odrobinę taktu.
Następnie całą masę polewamy dokładnie
dużą ilością miłości. Gotową potrawę
przyozdabiamy bukietem uprzejmości
i podajemy codziennie z radością
i filiżanką dobrej, orzeźwiającej herbatki.
Wszystkiego najlepszego w nowym roku !!
-
Gość: Saskia, 62.148.65.*
2011/01/01 15:10:32
Andrzej Celiński potępił wykonanie kary śmierci na zbrodniarzach hitlerowskich www.youtube.com/watch?v=KWtNgT8S4so
-
Gość: Saskia, 62.148.65.*
2011/01/01 16:42:40
Proszę dwie czarne skrzynki - Nie mamy pańskich skrzynek... I co nam pan zrobi?! (119) a.imageshack.us/img248/6862/0119niewolnik940.gif
-
Gość: Saskia, 62.148.65.*
2011/01/01 16:51:48
Mógłbym tak iść na obchody? - Lepiej zrezygnuj
bit.ly/fH2uNZ
-
Gość: japierdziu, 212.244.148.*
2011/01/01 18:10:18
Czekam na reakcję Oćca, na Fetę Sylwestrową. DODA występowała przy diablim wizerunku i palącym się krzyżu. JUŻ KUR.A WIDZĘ TE SZALONE TEKSTY. Ciekawe kto pierwszy?
-
Gość: pepe, 195.150.66.*
2011/01/01 18:38:17
Wszystkim wszystkiego, już nie musi być najlepsze, byle było dużo zdrowia i uśmiechu i by już nikt nigdy nie zginą za sprawą prezesa i z błogosławieństwem ojca derektora.
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2011/01/01 19:38:58

Posłuchajcie !

Nowy rok musi być lepszy od poprzedniego !
Kaczyński musi już odpuścić boleść i traumę -
inaczej nawet mohery zaczną podejrzewać , że
coś śmierdzi z jego nieutulonym bólem ...
Tusk musi się wziąć za prawdziwe działanie - bo
socjotechniką ( nawet przy pomocy PIS ) daleko
nie zajedzie ! P/p musi .... Oni nic nie muszą , ale
do tego przywykliśmy ! Mr Rydzyk - jeżeli będzie non
stop nawijał w dotychczasowej klasyce - wyjdzie mu
to na minus ... A jeżeli Saskia odezwie się jeszcze raz do
rzeczy - to mi kaktus wyrośnie !
I wszystko powolutku zacznie się normować , porządkować
i wygładzać , a potem nastanie lepszy , nowy dzień ........

Eeee ... to science fiction jedynie !
Przy Kaczyńskich i Błaszczakach czynnych politycznie - nie
wyobrażam sobie oczyszczenia naszego pisdułka , którego
trwanie - to ich polityczne " być albo nie być " ...

Może w styczniu no. 2012 nastąpi koniec świata i PIS załapie
się na to piękne zdarzenie !....
Tylko co nam po tym ?.. !!
Ale przez rok cały możemy żyć jeszcze , cieszyć się naszą ziemską
sielanką , pisać , czytać , blogować , i co tam chcemy ....
Majowie kłamali i byli głupi , albo wygrali , w swych przewidywaniach
z komputerami i technologią 3D .... Zobaczymy !
Nic to , ja , jako ateista mam w dupie wszelkie przepowiednie i mity !
Nie będzie mnie - no cóż , taka kolei rzeczy ...
Niech się martwią więcej , ci , którzy zgadują : Piekło , Czyściec czy ...
Niebo , z życiem wiecznym ...
Po co im ta piękna loteria ?
Jak nie będą mogli tam kurwić na lewaków ( których w Niebie nie
uświadczysz ) - to z nudów gotowi brodę oskubać samemu Panu Bogu !
Myślicie , że Saskia i P/p umieją grać na harfach ?
Pewnie ich nauczą ...
Ale palce przebierające na strunach , będą bezwiednie szukać
klawiatury ................
No to : Wszelkiego powodzenia - DLA WSZYSTKICH !!!
Saskio miła , przestań spamować , chociaż w ten dzień jedyny !!!!

:-))))))
-
Gość: Saskia, 62.148.65.*
2011/01/01 20:03:16
Katoryj premierom, katoryj prezidentom? - Wsio ryba (155) goo.gl/FxnEx
-
Gość: Saskia, 62.148.65.*
2011/01/01 20:20:59
"Gość: japierdziu, 212.244.148.14*
2011/01/01 18:10:18
Czekam na reakcję Oćca, na Fetę Sylwestrową. DODA występowała przy diablim wizerunku i palącym się krzyżu. JUŻ KUR.A WIDZĘ TE SZALONE TEKSTY. Ciekawe kto pierwszy?"


No i teraz zacznij się bronić, protestować, oburzać, a od razu wszystkie kundelki Michnika, ci skrajnie podli i bez zasad kibole zarzucą ci język nienawiści. No bo im wszystko wolno, mówić językiem nienawiści, siać nienawiść itp, zaś tobie nic nie jest wolno.

Za Hitlera przynajmniej obowiązywało powiedzenie: "Za twoje trudy masz łeb i dudy". A to faszystowskie bydło nie przestrzega żadnych reguł i zasad. Będzie cię taki jawnie, na oczach wszystkich mordował, i później wsadzi cię do kicia za twój "język nienawiści", bo tobie nie tylko nie wolno się bronić przed bezprzykładną agresją, ale nie wolno ci zaprotestować.

Ci faszysci Michnika są dużo gorsi od nazistów Hitlera, bo tamci jednak mieli jakieś tam zasady i ich przestrzegali. To bydło nie posiada nic z człowieczeństwa.-
Gość: Saskia, 62.148.65.*
2011/01/01 20:33:31
Ci cadykowi faszyści traktują nas gorzej niż bydło
-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2011/01/01 20:54:46

Saskia? - A Ty w swoim rozwoju umysłowym znadujesz się jeszcze poniżej, czy powyżej rozwoju pantofelka? - Ale... jeżeli twierdzisz, że powyżej to musi to być chyba bardzo, bardzo niewiele. Prawda?
- Poza tym Saskia, dlaczego Ty - cały czas jesteś w stosunku do nas taki agresywny? Zauważ jak my - pomimo Twojej prymitywności - traktujemy Ciebie - zawsze z całym szacunkiem.

-
Gość: izarys, 178.73.63.*
2011/01/01 21:06:52
Warta
Tym "z całym szacunkiem", to mocno przesadziłeś.
Szacunek to poważanie, uszanowanie, poszanowanie, respekt, atencja, estyma. Ciekawe, kto z piszących na tym blogu żywi te uczucia wobec saskii, oprócz jego dwoch "adwokatów" Pawia i paveca. Reszcie jest zapewne obojętny, ewentualnie może jeszcze bawi Robina, który drwi sobie z niego w żywe oczy, a on tego w swoim ograniczeniu i prymitywizmie tego nie dostrzega.
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2011/01/01 21:54:26

Saskia myśli szybko i intensywnie !
Nie śni się nam nawet co może , potrafi i chce ....
A chce dużo ! Jego wojna ojczyźniana trwała w tamtym roku
i spokojnie przeniesie swe wybuchy na 2011 . ...
Well ...
Bądźmy oględni i powiedzmy sobie szczerze , co boli Saskię :
Otóż , nie wiedzieć , czemu - dolega mu jego Głupota ...
Nie starcza mu sił , by zmierzyć się ze swoją indolencją , o
której nawet nie zdaje sobie sprawy ...
Zawsze ciekawiły mnie takie kliniczne przypadki , bo , będąc
homo sapiens , uważałem , że każdy z nas zasługuje na dumne
miano Człowieka !! ........ Jakże się myliłem , w mej naiwności ...

Chciałbym teraz powiedzieć kwestię , która może Was o burtę
rzucić ...
A niech tam ...
Saskia , Brodacz , opornik i Blizna to ... normalni ludzie !
Wykształceni i obyci z życiem - prawie tak samo jak my ...
Mieszkańcy Planety naszej ... Nasi Bliźni ... Nasi Rodacy , wreszcie ,
którzy powinni być , wraz z nami , w jednym obozie .............
Czemu w nim nie są ? ............ No cóż ...
Odpowiedź sama ciśnie się na usta .... ale nie wszyscy chcą ją
pojąć i zauważyć :
Oni , po prostu nie chcą ! Nie pasuje im życie , które wydaje się
najwłaściwsze i najodpowiedniejsze ...
Muszą , koniecznie , komplikować je ile wlezie , bo Wiara wygląda
im zza kołnierza ...
To bolesne jest , naprawdę ...!
Znam wielu , którym Wiara nie krępuje myśli , mają pewne
" przymrużenie oka " na życie bogobojne , w którym się obracają ..
Wychowują dzieci , kochają się , prowadzą normalne życie ...
Nikt dla nich nie jest wrogiem , ani oni nie stanowią dla nikogo
zagrożenia ... Proste ... Logiczne .... Przejrzyste !
Można wierzyć w Boga bez Nienawiści i wydumanej Wrogości !
Można i trzeba ! ... ale niektórym to nie pasuje , nie do pomyślenia
się wydaje ...
Bo po co ?
Miałbym kochać lewaka , żyda i inne kreatury , które , od rodzicieli
nauk , jawią się , jako zło wszelakie i owrzodzenie całej Religii naszej ?
Oni są źli ! ... Ja jestem dobry ! ...To aksjomat , którym nawet nigdy
nie będę się starał zająć ! Moje widzenie świata jest prawidłowe !!
Oni mylić się raczą zawsze i wszędzie !
Zrozumiano ?
No !
Jakie mam na to dowody ?
Już milion linków zamieściłem , w tej kwestii !
Ludzie ! O co Wam jeszcze chodzi ?
Jak można tkwić w masońskim błędzie , gdy YT sam
za siebie przemawiać raczy !!!???

Happy New Year !!!

:-)))))))
-
Gość: daro, *.dynamic.gprs.plus.pl
2011/01/01 22:19:34
@ Robin
"Bądźmy oględni i powiedzmy sobie szczerze , co boli Saskię :"

Boli to że Jarosław Katyński, to Żyd pierwszej wody, w internecie aż roi się od stron patriotycznych gdzie Katyńscy są Żydami No 1, wystarczy po-googlać.

"Na wstępie trzeba powiedzieć, ze Kaczyńscy nie są to żadnymi filosemitami, nie są oni też zwykłymi Żydami. To czystej wody i największej próby nacjonaliści żydowscy, probujący w sposób wyjątkowy budować na gruzach RP... Judeopolonię."

Wklejono z www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=7640
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2011/01/01 22:21:34

izarys

No właśnie !
Czy traktujemy Saskię z całym szacunkiem ?
Czy to dobra droga ?
Czy , może , nawalamy w niego , nieprzytomnie ?
Jesteśmy lepsi od niego ?
Czy on gorszy od nas się okazuje ?
Na czym polega jego fenomen ?
Mądrzejszy od nas jest ?
Czy , po prostu , my , głupsi być raczymy ?
A może , mimo wszystko , on ma rację ?
A my jesteśmy debilami , tak jak o nich myślimy ?
Czy Ziemia jest kulą ?
A skąd wiesz , naprawdę ?
Zali byłaś na orbicie ?
Czego nam jeszcze potrzeba , by udowodnić naszą
rację ?
Ty się mnie pytasz ?
Był zamach , czy nie ?
Zabili go , czy sam rozkazał wbić w ziemie 96 istnień ?
A , może zapytasz Pawia , o co chodzi ?
Obiecujesz ?

Chyba Cię pozdrowię , izarys ?
Jak sądzisz ?

:-))))
-
Gość: Saskia, 62.148.65.*
2011/01/01 22:40:21
"Gość: japierdziu, 212.244.148.14*
2011/01/01 18:10:18
Czekam na reakcję Oćca, na Fetę Sylwestrową. DODA występowała przy diablim wizerunku i palącym się krzyżu. JUŻ KUR.A WIDZĘ TE SZALONE TEKSTY. Ciekawe kto pierwszy?"Ci cadykowi faszyści traktują nas od 1945 r. gorzej niż bydło, niż najgorsze śmieci, a w zamian, na każdym kroku, wielkim głosem domagają się by ich za to bezgranicznie kochać, bo w przeciwnym przypadku "Głos cadyka" znów napuści na ciebie miliony nawiedzonych, zdewociałych wielbicieli języka miłości.

A ci, wytresowani przez cadyków różnej rangi, już wmówią ci wszystko co tylko ludzka podłość wymyślić potrafi. Nawet to, że jesteś wielbłądem, oczywiście antysemitą.

Ale najbardziej razi ich nadludzko wrażliwe jestestwa twój prostacki język nienawiści i antysemityzm. A czegoś tak potwornego nie toleruje absolutnie ich nadludzka wrodzona komsomolska dobroć, wrażliwość i mądrość.

Wrażliwość i dobroć zmuszająca ich do codziennego pochylenia się z pokorą nad każdym złamanym kwiatuszkiem, skrzywdzoną myszką, gejem itp, by ronić gorzkie łzy rozpaczy. Tak skrajnie obłudni są ci mistrzowie świata w odwracaniu kota ogonem.

W każdym bądź razie nadludzie Michnika będą mieli kolejną okazję by jak zwykle, ze skrajną butą i pychą, tryumfować, bo znów trafiło się, że bez okazji będzie można ponownie bezkarnie wyrzygać na ciebie najgorszą kloakę. A tobie, przypisać język nienawiści i antysemityzm.

No, a do kolekcji kolejny powód, by dla twojego dobra pozbawić cię wszystkiego, również tej namiastki mediów które już ostatnim tchem starają się jeszcze brać cię w obronę, w tym absolutnie bezwzględnym, zezwierzęconym, totalitarnym komuszo-żydowskim świecie. Świecie Orwella.
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2011/01/01 22:47:01

Moim , lewackim , zdaniem , powinniśmy oddać
cześć potędze umysłowej pod tytułem : Saskia !!!
Kimże jesteśmy , by polemizować z istotą , tak nas
wyprzedzającą w rozwoju !??
Dajmy mu spokój , z nowym rokiem , bo nas zakasuje
bez litości !
Ja się poddaję i wywieszam białą flagę !!!
Wy - odpierajcie dalej barbarzyńskie hordy !!!

Very well ............. !

:-)))
-
Gość: daro, *.dynamic.gprs.plus.pl
2011/01/01 22:47:48
@ Saskia

Jesteśmy Ci naprawdę bardzo i nadzwyczaj mocno wdzięczni, że nas przestrzegłaś przed tym podłym gnuśnym Żydem, Jarosławem Katyńskim.
-
Gość: daro, *.dynamic.gprs.plus.pl
2011/01/01 22:52:54
"Lech i Jarosław rzadko chwalili się ojcem. Może dlatego, że jako tytan
pracy rzadko bywał w domu. A może z innego powodu.

Bo Rajmund miał współpracować po wojnie z PZPR organizując przy
Politechnice Warszawskiej 2-letnie kursy szkoleniowe. Dzięki nim
partyjni kacykowie mogli się legitymować dyplomami ukończenia studiów.
www.pardon.pl/artykul/1380/kim_byl_ojciec_kaczynskich

Niedawno także pisałem, że Żydokomuna IV RP ma się całkiem dobrze. I
gdyby nie układ z żydokomuną PRL, to Kaczyńscy na pewno nie byliby
dziś u władzy:

Najmniej znany z Kaczyńskich, "Po wojnie wstąpił do PZPR i był
działaczem tej partii w jej najgorszym okresie tj. przed 1956 r."
www.naszekaszuby.pl/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=665&f...

Nie mogę znaleźć tekstu, o powiązaniach rodzinnych syjonistów z PiSu z
zniewieściałym działaczem PO, Bronisławem Komorowskim. Okazuje się, że
kolidacje rodzinne tych ugrupowań są bardzo wyraziste. Otóż Lech
Kaczyński poślubił Marię z domu Jaśkiewicz, która to była córką ciotki
Komorowskiego. I tak układ się zamyka.

Najlepiej jednak, o korzeniach syjonistycznej rodziny Kaczyńskich
opisuje pan Nowak:
Wg Lecha Kaczyńskiego jego babcia, ze strony ojca, Franciszka
Świątkowska, pochodziła z okolic Odessy, w tym powiecie urodził się
też Wilhelm Świątkowski... prezes Naczelnego Sądu Wojskowego PRL.
raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=176

Koalicja POPiSSLD.Żydzi-razem zdaje się być coraz bardziej wyrazista.
Teraz planuje, jak murzyna Leppera, który zrobił swoje, odsunąć od
władzy.

Źródło: groups.google.com/group/pl.listserv.dziennikarz/msg/042a4ce2c053d58c?hl=nl
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2011/01/01 22:56:18

@ daro
Czy naprawdę musisz ?
Jeśli tak - to choć pseudonim se wymyśl !

Eeeee ....

......
-
Gość: daro, *.dynamic.gprs.plus.pl
2011/01/01 23:00:12
@ Robin

Ja nie zmieniam poglądów, raczej.
Nicka też, nie
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2011/01/01 23:05:35

Ależ nie zmieniaj !!...
Tylko co z tego wynika ?
Ja już próbowałem ze Saskią " polemizować " i wiem ,
co z tego " wyszło " ...
Moje dobre rady - bierzesz , chyba , za podpuchę ?! ..

Nie ciągnijmy gila , bo już kiedyś nam z nosa wyleciał ...

:-))
-
Gość: daro, *.dynamic.gprs.plus.pl
2011/01/01 23:09:16
@ Robin

Niechaj będzie według Twej woli.
Odpuszczam, sobie.
-
Gość: Saskia, 62.148.65.*
2011/01/01 23:11:29
Oto przykład typowego faszystowskiego debila zindoktrynowanego przez "Głos cadyka":

"Gość: daro, apn-95-41-64-167.dynamic.gprs.plus.pl
2010/12/30 13:38:14
Klecha gwałciciel małych dzieci, klecha molestujący małe dzieci, klecha nie żyjący w zgodzie z przyzwoitością i będący w moralnym chlewie powinien nie tylko stracić "nabiał", ale także stracić dobre imię i możliwość dalszych przestępstw seksualnych wobec dzieci, być wykluczonym ze społeczeństwa, aż do przyjścia sądu ostatecznego."


Powiedzcie, czym różni się ten prymitywny, wyprany z mózgu skundlony debilek od nazistowskich oprawców usiłujących wmówić ludziom w latach 30 XX wieku, że tylko i wyłącznie Żydzi winni są totalnemu złu dręczącemu świat?

Czy nie jest zastanawiające, że te wszystkie nazistowsko-hitlerowskie zbrodnicze doktryny są z taką determinacją głoszone przez rozhisteryzowanych wyznawców i wielbicieli "Głosu cadyka"? Tylko obiekt nienawiści się zmienił. Czy to nie daje wam nic a nic do myślenia?

A przecież ten oto idiota, jakich już miliony, debil którego historia niczego nie nauczyła, dosłownie kopiuje pełne skrajnej nienawiści nazistowskie nagonki na Żydów.

Nic się nie zmieniło. Tylko obecnie projekcja nienawiści motłochu skierowana została nie na Żydów, ale na zdefiniowaną przez wiodącego Ideologa grupę podludzi, którym odmawia się nawet prawa do obrony. Jak bydłu.

Oto jakich, całkowicie zindoktrynowanych zbrodniczych faszystowskich nadludzi produkuje masowo "Głos cadyka" i wszystkie jego przybudówki. Czy tego naprawdę nie widzicie, ślepcy?
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2011/01/01 23:21:57

Zagiąłeś mnie sloganem : " Ty masz rację , ależ , pewnie .
że masz " ?
No , dobra , nie będę przyjmował podobnej taktyki i
ośmielę się odpowiedzieć : " Masz rację , że mam rację "

Dzięki !
A kiedym ja nie miał racji , mój Boże ?

W całym Universum nie znajdziesz lepszego ode mnie !!!

A jaki skromny jestem.....
Wszyscy mnie podziwiają , ale to już mi bokiem wychodzi ...

Trzym Pion !!!

:-)))
-
Gość: Warta, *.dynamic.chello.pl
2011/01/01 23:54:44

@Robin

"Trzym Pion !!! "

Co Ty wypisujesz? - Czego Saskia może być trzym-pionem? - Chyba własnej głupoty...

-
Gość: daro, *.dynamic.gprs.plus.pl
2011/01/02 00:13:37
@ Warta
"Czego Saskia może być trzym-pionem?"

Pokój Śmierci. Wprowadzić bodziec, A.
-
Gość: Saskia, 62.148.65.*
2011/01/02 00:35:37
Podnieś dziesięcinę o 1% - Jak uzasadnić? (113) bit.ly/gNjTeF
-
Gość: Saskia, 62.148.65.*
2011/01/02 00:37:20
JKM - Bardzo cenię J.Kaczyńskiego, to wybitny polityk, to bardzo, bardzo dobry polityk www.youtube.com/watch?v=dmwLcQkdJz4
-
Gość: Petru, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/01/02 09:20:55
Radio Maryja ma racje ws. Unii Jewropejskiej

www.youtube.com/watch?v=Ufk92V-sc30
-
Gość: Petru, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/01/02 09:22:56
tolerancja to oszustwo taskie opium dla mas

www.youtube.com/watch?v=lpnlKmIL7hE
-
Gość: Petru, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/01/02 09:32:20
-
Gość: Petru, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/01/02 09:37:46
-
Gość: Robin, *.toya.net.pl
2011/01/02 13:08:42

Tak się zastanawiam , czemu nasi oponenci w swej
dużej większości nie potrafią z nami rozmawiać po ludzku ?
Przecie głupi nie są totalnie ( chodzi mi o neoplusowców )
bo potrafią linka wkleić i chyba przeczytać , czy zobaczyć treści
na stronie , do której wszystkich odsyłają ...
Co stoi na przeszkodzie , by wytężyć rozum swój i pozbijać
nasze lewackie argumenta ?
Przecie P/p radzą sobie całkiem , całkiem ...
Nie zgadzamy się z nimi , ale trwa ożywiona dyskusja z kimś ,
kto nie przypomina , bynajmniej , ściany w ślepej kuchni !
Jeźdźcy z Neo nie czynią tego , ale dlaczego na Miły Bóg ?
Wstydzą się ?
Fałszywa skromność ich tremuje ?
A może niegodniśmy polemiki , bo z masonerią i żydostwem się
nie rozmawia i basta ?
Hmmm ...
Skoro tak , to po co tu , w ogóle , zaglądają ?
Mają nadzieję , że linkiem do strony " Koniec lewactwa w
Polsce " przekabacą nas na swoją modłę ?
W takim razie to jednostki obdarzone wielką wiarą , oj wielką !
Nie rozumiem ich postępowania , bo najlepsze przekonywanie
można osiągnąć poprzez żywą rozmowę i interaktywną wymianę
myśli ! Wklejanie swoich treści skierowanych do konkretnych osób
( w tym wypadku forumowiczów z GR ) , a z drugiej strony
udawanie głuchego na jakikolwiek respons z ich strony - przypomina
nieco dziecinne rzucanie cukierkiem w innego przedszkolaka i
natychmiastowe spoglądanie na sufit z miną " To nie ja " ...
Ciekawy przypadek , w sumie ...

Jakieś sugestie , co nimi kieruje ?

:-))))))
-
Gość: izarys, 178.73.63.*
2011/01/02 13:26:33
Robin
"A może niegodniśmy polemiki , bo z masonerią i żydostwem się nie rozmawia i
basta ?"
Dokładnie tak! Przy czym mnie wisi to i powiewa i nie obraża.
"Jakieś sugestie , co nimi kieruje ? "
Ja podejrzewam, że osiągają satysfakcję seksualną w sposób jak dla mnie co najmniej dziwaczny i bądź co bądź wyszukany.-
2011/01/02 15:42:47
@Paw:
Tylko Paw/pavec mają jako taką odwagę rozmawiać z inteligentnymi osobami, bo są w inteligentni (chociaż nie zawsze, zdarza im się wyłączyć myślenie i popaść w rutynę radiomaryjną). Reszta inteligentnych inaczej ma za zadanie: wejść, wykleić, napisać coś głupiego/obraźliwego i uciec. Sądzą, że ktoś to czyta, przegląda i dzięki ich agitacji odrzuca "zły" liberalizm, lewactwo, masoństwo itp. Mylą się. Czasem dziwie się dlaczego tu zaglądam, bo muszę tyle tekstu przewijać. Po prostu to mnie męczy ;).
-
2011/01/02 15:43:35
Oczywiście powyższe było skierowane do Robina.
Nie wywołuj(e) Pawia z lasu ;)
-
Gość: Józek, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/01/02 16:24:25
W wojnach informacyjnych obezwładnia się przeciwnika informacją otumania się działaniami wywiadu, podszeptem agentury wpływu, propagandą i manipulacją, a potem bierze się go w poddaństwo.

W wojnie informacyjnej zniewala się społeczeństwo stopniowo. Trwa to latami. Polem walki jest ludzka świadomość.

W pierwszej fazie, wyznaczona do podboju społeczność jest demoralizowana, żeby złamać jej moralny kręgosłup. W kolejnych fazach, burzy się obowiązujący w niej od wieków porządek wartości, potem pozbawia się ją poczucia własnej godności, zakłamuje osiągnięcia przodków, wpaja poczucie ogólnej niemożności, by wreszcie zniechęcić do stawiania oporu, przekonując, że wszelki sprzeciw jest bezsensowny, bo trzeba płynąć z prądem, a nie żyć zaściankową przeszłością.

socjocybernetyka.wordpress.com/2010/01/14/rafal-brzeski-wojna-infomacyjna/
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2011/01/02 17:02:37
i jak tam w nowym roku? główki już podleczone? to na deser - obraza uczuć religijnych :)

www.wolnyswiat.pl/3bh4_pliki/image005.gif
-
Gość: o_mateusz_fraszka, *.wtvk.pl
2011/01/02 17:35:12
A dzisiaj poznańskie morsy, jak zwykle w niedzielę o 11. grzały ryby na j. Kierskim. Był Polstat News. Ponoć szło na żywo. Polecem morsowanie, szczególnie księżom pedofilom, wskoczysz do wody i od razu ci opada i nabierasz zdrówka.

Z morsowym pozdrowieniem. O. Fraszka
-
Gość: o_mateusz_fraszka, *.wtvk.pl
2011/01/02 17:42:55
@ Gość: Józek, atv141.neoplus.adsl.tpnet.pl

Quote:

W pierwszej fazie, wyznaczona do podboju społeczność jest demoralizowana, żeby złamać jej moralny kręgosłup. W kolejnych fazach, burzy się obowiązujący w niej od wieków porządek wartości, potem pozbawia się ją poczucia własnej godności, zakłamuje osiągnięcia przodków, wpaja poczucie ogólnej niemożności, ....

End of quote

Pasuje do ojca Dyrektora, nie ?

Przykład występu O. Dyr: W Polsce juz nic nie ma.
Poseł PiSu: Polska do dziadostwo.
-
Gość: daro, *.dynamic.gprs.plus.pl
2011/01/02 18:05:17
@ Józek
"W wojnie informacyjnej zniewala się społeczeństwo stopniowo. Trwa to latami."

Zgadza się, to już trwa od 19 lat.
Ale dzięki za info, masz absolutną rację, Radio Maryja i TV Trwam nie płynie z prądem, a żyje jedynie zaściankową przeszłością średniowieczną i nienawiścią do prawdziwych Polaków Patriotów co Polskę szczerze kochają, popieram Twój apel, precz z otumanianiem Polaków, precz z mediami niepolskimi obcych państw, takich zwłaszcza jak Watykan, Polacy mają rozum i mają swoje własne Polskie media, jak Gazeta Wyborcza, TVN, Polsat, Superstacja, żaden watykański sługus nie będzie Polakom mówił co mają robić i jak żyć, ani Żyd Jarosław, ani kołtun Rydzyk.
-
Gość: o_mateusz_fraszka, *.wtvk.pl
2011/01/02 18:35:54
ACHTUNG, ACHTUNG

P. prof. JR Nowak w telewizji !

Akurat przed chwilą czytałem w Polityce b. krytyczny artykuł o tym co sie dzieje na Węgrzech. Tam, m.in. prawie, ze zlikwidowano Trybunał Konstytucyjny (artykuł aktualnie na str. internetowej). Z kolei w TV Trwam JRN zachwyca się Węgrami: trzeba tam wysłać delegację PiS-u aby poprzeć Orbana (obecny premier Węgier chcący zamienić kraj na państwo quasi totalitarne.
-
Gość: izarys, 178.73.63.*
2011/01/02 19:10:15
Węgierski rząd knebluje mediom usta.
wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/314652,wegierski-rzad-knebluje-mediom-usta-europa-jest-wsciekla.html
Kaganiec na węgierskie media.
wyborcza.pl/1,75477,8848837,Kaganiec_na_wegierskie_media.html

Na Węgrzech będą teraz czytać zapewne ichni Nasz Dziennik i Gazetę Węgierską. I tego chciałby Nowak dla Polski, ale jego marzenia są nie do spełnienia.
-
Gość: o_mateusz_fraszka, *.wtvk.pl
2011/01/02 19:43:10
Jedno trzeba powiedzieć, że JRN słusznie zwrócił uwagę na różne afery w Polsce, które nie zostały rozliczone. O wielu z nich ludzie już zapomnieli. JRN zwrócił uwagę np. na afery w Ministerstwie Finansów. Trzy lkata temu aresztowane dyrektorów w tym ministerstwie i od tego czasu milczenie. Nic się nie mówi o tym. Osobiście, mam niejednoznaczny stosunek do tego co mówi JRN, ale o tych aferach powiedział słusznie. Co do Węgier, nie zgadzam się z nim. Nie chcę, żeby Węgry były państwem totalitarnym. Tam teraz do głosu dochodzą organizacje odpowiedzialne za holocast Żydów węgierskich.
-
Gość: tom, *.pools.arcor-ip.net
2011/01/02 20:05:05
gdyby JRN z takim zapałem przypominał o aferach wszystkich działaczy politycznych a nie tak ... wybiórczo, na polityczne zlecenie ;]
-
2011/01/03 16:46:07
Gość: Robin, staticline10521.toya.net.pl napisał 2011/01/01 21:54:26:
> Znam wielu , którym Wiara nie krępuje myśli , mają pewne
> " przymrużenie oka " na życie bogobojne , w którym się obracają ..
> Wychowują dzieci , kochają się , prowadzą normalne życie ...
> Nikt dla nich nie jest wrogiem , ani oni nie stanowią dla nikogo
> zagrożenia ... Proste ... Logiczne .... Przejrzyste !

Też mam trochę znajomych katolików i też widzę w nich normalnych ludzi, nie opętanych nienawiścią. Nawet ci zaangażowani w działalność Kościoła nie są tacy. Co więcej, mam wśród znajomych również wielbicieli RM i nawet oni, w kontakcie oko w oko okazują, jeżeli nie za mądrzy, przynajmniej w niektórych sprawach, a nawet często w tych newralgicznych sprawach zacietrzewieni, to również i w ich przypadku po spędzeniu połowy nocy na gorących kłotniach przy winie można następnego dnia rozmiawiać spokojnie o czymś innym. Również niektórzy demonstranci uczestniczący w demonstracjach RM są ludźmi, z którymi daje się wymienić jakiś pogląd, a nawet dojść do wspólnych wniosków, chociaż w tej grupie nie jest to raczej większość. No, ale znajomi są ludźmi dobranymi wg pewnego klucza wzajemnej sympatii lub wspólnych działań. Chociaż mam też znajomego, który nie może przeżyć, że nie kocham ani jego kościoła ani Kaczyńskich. Przykre to i śmieszne zarazem, ale to jedyny taki egzemplarz wśród tych, których bliżej znam.